Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ciki, hogyha 14-15...

Miért ciki, hogyha 14-15 évesen nem szűz az ember?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudom megérteni, miért kell minden lánynak ugyanolyan stílust képviselni, ugyanazt a ruhát hordani és ezzel együtt már gyerekként elveszteni a szüzességét!

segítsetek lécci, de lehet hogy én vagyok túl konzervatív ezen a téren...

köszi


2009. febr. 26. 15:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

én 18 éves vagyok és szűz! és az osztályban (érettségizős osztály) rajtam kívül még EGY (!!!) csaj van, aki nem szűz...

rám sok mindent lehet mondani, de hogy csúnya lennék azt nem, sőt... de úgy gondoltam, hogy csak azért, hogy versenyezzek az osztálytársaimmal vagy ""menő"" legyek nem fogok lefeküdni senkivel és nem a korom miatt vártam, hanem még nem találkoztam olyan fiúval, akivel úgy érzem, hogy nem bánnám meg és jó lenne vele

és 14-15 évesen még inkább voltam gyerek...

sajnálom az ilyen lányokat és azt is, hogy ez lett a divat

2009. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
77%

Érdekes, az én környezetemben ez nem téma, ráadásul 17-18 évesen is simán lehet szűz valaki, nem ciki. Sőt! Ha felmerül a kérdés, inkább az a nagy szám, ha valaki már nem az. De az se ciki. Semmi sem az. Úgy látszik, én normális helyen élek normális emberek között. Már bocsánat, de ezt én úgy hívnám, hogy ELIT, és te oda tartozol. Társadalmilag.


Mert aki szerint ciki az, hogy 14-15 évesen még szűz vagy, az társadalmilag és emberileg is elég nyomorék szinten van. Soha eszembe nem jutna ilyen kérdést feltenni itt, mert a fejemben sem merül fel még csak véletlenül se, hogy ciki lenne.


Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá (a szüleidet leszámítva, mert ők meg óvni akarnak jogosan.)


Szerintem.

2009. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

Félreértitek! A kérdező azt kérdezte, miért ciki, ha NEM szűz ennyi idősen!


A "konzervatív" gondolkodásúak szerint ciki. Hogy miért? Mert régen még erkölcsösen nevelték a gyerekeke. Ma már az erkölcsnek se híre, se hamva és sajnos a sok kis csitri azt hiszi, az a menő, ha a divatot követik, mert nem akarnak lemaradni semmiről...

Szerintem nem az a ciki, ha még huszonévesen is szűz vki, hanem az, hogy gyerekként ágyba bújnak vkivel. De hát ugye én is "konzervatívak" közé tartozom. Az én anyám kivágott volna, mint macskát xarni, ha ennyi idősen akár a kezét megfogtam volna vkinek, nemhogy szex, meg járás...És nem is bánom, hogy szigorú erkölcsök szerint neveltek. Sőt azt is megbántam, hogy 23 évesen adtam oda magam egy fiúnak, akiről azt hittem, komolyan gondolta a kapcsolatunkat, de mint kiderült, nem. És igenis! Legyen a szüzesség státusz-szimbólum ebben a fertőben, ami ma a világban van. Ez egy nő legnagyobb kincse a szüzesség és illene megbecsülni a nőnek, a férfinak pedig megtanulni értékelni.


Köszi a lepontozást!

2009. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig a kérdező azt akarta, amire válaszoltunk, mert alatta megfogalmazza, hogy nem tetszik neki, ha valaki gyerekként szexel.
2009. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%

nálunk 35 fős osztályból (gimi első) olyan 10en vannak akik már elvesztették. és mind lány.

("mi már rohadt érettek vagyunk és 20 éves pasink van felfogás")... érettek persze. Csak egy hülye indok hogy ne k*rvázzák le őket.

2009. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az a ciki, ha valaki 14-15 évesen szűz, manapság. Ez csak belehajszolja a gyereket abba az életbe, amit 5-6 év múlva kell elkezdeni. Ezért látni annyi idiótát az utcán.

De Te mindig tudod, hogy sokkal különb vagy náluk. Aki a csorda után megy, az mindig szaros füvet legel. Egyáltalán nem vagy konzervatív, Te vagy normális.

2009. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
83%

én most leszek 16 éves és még szűz vagyok.nem szégyellem mert majd akit szeretek azzal lefekszem.nekem a legtöbb ismerősöm ezt jónak tartja h 16 éves léttemre az vagyok.

és nem ciki az hanem sztem túl korai.de ettől még nem ciki.

2009. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%

jaj nálunk a fele osztály legalább szűz volt érettségin...21 vagyok mielött azt hiszitek 50 éve voltXD, ja köztük én is:) nem értem mért kell így sietni, élvezzétek ki a kamaszkort!!a sex ráér még..a hugim most 11 és már kezdenek előjönni az osztálytársakkal ez a téma, hogy mi meg hogyXD

hát ha valaki hozá mer nyulni 16 éves kora elött azt legyilkolom:Dengem így neveletek, hogy a szüzesség fontos, én is így fogom a gyerekemet:)



P.Rita

2009. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én nem úgy fogalmaznék, hogy a szüzesség fontos - azért ha valaki hülyeséget csinált, ne ugorjon le a hídról, régen előfordult ilyesmi, akkora szégyen volt - az sem volt jó!!! - én azt mondanám, az EMBERI, NŐI MÉLTÓSÁG a fontos. Márpedig minél fiatalabb egy csaj, annál nehezebben tud erre vigyázni, és egy 14-15 éves csajszit nagyobb valószínűséggel használ ki akár kortársa, akár idősebb srác - bár van, aki felnőttkorában se tartja magát valami sokra.
2009. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát még szép hogy 14-15 évesen szűz az ember én is 14 éves csaj vok és még nem szeretnék szexuális életet élni csak csók és más semmi!!!! Ez egyáltalán nem ciki!!!!
2009. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!