Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtegyem vele? Vagy inkább...

Megtegyem vele? Vagy inkább várjak másra?

Figyelt kérdés
18 éves vok és szűz , van egy srác,aki eléggé híres nőcsábászágáról. Már 4 hónapja tart, h mindig keress, hív stb én sosem kerestem/hívtam,mert nem érdekelt,de most vhogy kezd hiányozni. Voltam már nála akkor nem engedtem,hogy megtörténjen.De sokat gondolkozok ezen,h szeretnék már ezen az egészen túl lenni... Nem járunk és ha járnánk is (bár nem tudom ő képes lenne e rá) csak titokban maradna egy ideig bizonyos okok miatt. Szval ha most megtenném mi lenne sztetek? Mit csinálnátok helyembe? Köszi előre is a válaszokat.
2009. febr. 27. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyannak adnád, akivel még csak nem is jársz, ráadásul nőcsábász hírében áll??? Hát egészségedre! Én nem tenném, de ha neked ez így jó, akkor rajta...
2009. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el szerintem jobb lesz ha olyannal fogod csinálni akit szívből szeretsz majd. Szerintem várj vele. Ráérsz hová sietsz?:)
2009. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek?Hogy újabb stigula legyél??Talán érdemesebb lesz rá az,aki szeret,és Te is szereted.Ne ess túl rajta,várd meg,hogy majd szép legyen.
2009. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék az előttem szólókhoz.

/pr/

2009. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak olyannak add oda..akit szeretsz:)

Én 16 éves vagyok,de nem bántam meg,mert nagyon szeretem a barátomat.

Tehát én is csatlakozok az előttem szólókhoz!

2009. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"szeretnék már az egészen túlleni"

Én ilyet még életemben nem hallottam!

Azt az "egészen"t át kell élni,élvezni és egy egész életen át majd észben tartani!

Várj!!!!!!!!!!!!!!!!!

M

2009. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyik barátnőmmmel történt meg ugyanez.Egy nagy nőcsábász pasival tette meg de azóta mindig emlegeti hogy ezerszer megbánta hogy belement a dologba!De ugyanezt a mondatot szivesen meghallgatnám a te szádból is :) akkor nem tenél fel több ilyen kérdést
2009. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyannal élj szexuális életet akit szeretsz is és ő is viszont!!!! Lehet hogy vonz az ismeretlen...:)
2009. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Véleményeket vártam. Attól mert tapasztalatlan vagyok nem kell ilyen megjegyzéseket tenni : "De ugyanezt a mondatot szivesen meghallgatnám a te szádból is :) akkor nem tenél fel több ilyen kérdést" nem szeretem az ilyet:(
2009. márc. 1. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!