Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Átlagban a fiatal (18-26)...

Átlagban a fiatal (18-26) vagy a kicsit idősebb (27-35) prostik figyelnek oda jobban egy szűz kuncsaftra?

Figyelt kérdés
Esetleg ha van valaki aki tapasztalattal is rendelkezik e téren írjon please.
2011. ápr. 13. 17:10
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

hát akkor marad a k*rva...

fiatalabbal próbálkozz...

csk ha rászoksz erre,áhhh:/

2011. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 Nokhenay válasza:
Én úgy gondolom mindenkinek meg van a párja ezen a világon. :) És ha vársz akkor megtalálod az igazit.
2011. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
82%

Úgy látom én vagyok az első, akinek (a kérdésnek megfelelően) van tapasztalata ezen a téren.

Most 25 éves vagyok és 23 évesen szántam rá magamat egy prosti felkeresésére, miután nyilvánvalóvá vált, hogy belátható időn belül nincsen esélyem "civil" lánnyal semmiféle ilyen jellegű kapcsolat kialakítására.


Természetesen ettől még nem oldódott meg az alapvető probléma, azóta sincs és nem is volt barátnőm, de mégis sokat segített hogy kiiratkozhattam a huszonéves szüzek sorából. Először is végre valahára megtudtam hogy egyáltalán milyen érzés a szex, láthattam élőben és megérinthettem egy meztelen nőt, stb.


Akinek ilyen téren nincsenek problémái az fel sem tudja fogni mit is jelent ez. Ezért kizárólag annyit tudok tanácsolni neked, minél hamarabb egyeztess időpontot egy interneten hirdető lakásos prostival. A szörnyülködőkről pedig jobb ha tudomást sem veszel, egytől egyig olyan emberek, akik már legalább 10-20 partneren és sok száz (vagy éppen több ezer) aktuson vannak túl. Manapság amúgy a szolidabb emberek is fűvel-fával kefélnek, tehát sem az itt okoskodóknak, sem pedig a későbbiekben egy esetleges barátnőnek sincs semmiféle erkölcsi alapja megszólni ezért téged. Ezek a lakásos szolgáltatók amúgy nagyon tiszta, kulturált körülmények között fogadnak, rendszeres orvosi vizsgálaton vesznek részt, tehát nem hinném hogy bármivel több esélyed lenne náluk nemi betegségek összeszedésére mint azoknak a hasonló korú társaidnak, akik "élik az életet".

Ráadásul ha később mégis sikerülne összejönnöd egy nővel, akkor nem kell majd azon problémáznod hogy nullkilóméteres vagy és ezt hajlandó-e tolerálni őnagysága vagy sem. A k.urvázásról pedig nem muszáj beszámolnod senkinek, bár én nem szégyellem, tudja a környezetem és megértik.

2011. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, különösen az utolsót!

Amit említettél, hogy ugyebár a prostiknak sok ügyfelük van, az engem sem zavar, gondolom discokban van 1-2 16-17-18 éves lányka már több pasival volt, mint egy hivatásos. :) Csak hát igen, a fő probléma, hogy ha utána megízlelem, hogy milyen jó is a sex, sokszor fogok hozzájuk járni, és az ugyebár sok pénz.

2011. ápr. 14. 20:41
 35/51 anonim ***** válasza:

ki*aszott igazságtalan az élet, én 17 vagyok, nem vagyok antiszoc, meg ilyesmi csak besz*ri, hasonló helyzetbe de én a drogokra esküszöm:D majd ha nem lesz egy csókom se a fősuliig bespurizok, haláltól nem félek, tök8 hogy meghalok vagy élek tovább magányba....


Látom hogy nálam fiatalabb fiúk is smárolnak az utcán/suliba... Depresszióm már egyre erősebb...

2011. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 20:10


"A szörnyülködőkről pedig jobb ha tudomást sem veszel, egytől egyig olyan emberek, akik már legalább 10-20 partneren és sok száz (vagy éppen több ezer) aktuson vannak túl."


Ez egyszerűen egyáltalán nem így van.

2011. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem tudom, melyik figyelne rád jobban, de én a fiatalabbat választanám:) 20/L
2011. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
szerintem még mindig próbáld meg a "mezei" nőket,ismerkedni kell,eljárni több felé,barátokkal/haverokkal lenni többet.
2011. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

xD ugyan ez vagyok csak 18 éves.Lassan én is kezdek becsavarodni!Jól esne már,szal tudjátok...Ez van :D

Én am mindenből viccet csinálok így elviselhetőbb!:P

Ezenkívül se haverok se barátok nincsenek,vagyis van egy pár csak kétszínűek...

Tudjátok mindig van remény csak nálam hót meg XD

Egyébként ha én vagyok meg a magány akkor már nem vagyok egyedül,igaz-e?!XD

Nah szevasztok,kitartás!Majd csak eljön a mi időnk is!:P

(Remélem...XD)


/F

2011. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Én elmennék a helyedben, nagy kő fog szerintem leesni a szívedről.

Arról nem is beszélve, hogy nem 14 éves kislány vagy, akinek a lelkében majd mekkora bajt okoz.

2011. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!