Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Átlagban a fiatal (18-26)...

Átlagban a fiatal (18-26) vagy a kicsit idősebb (27-35) prostik figyelnek oda jobban egy szűz kuncsaftra?

Figyelt kérdés
Esetleg ha van valaki aki tapasztalattal is rendelkezik e téren írjon please.
2011. ápr. 13. 17:10
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon olyan sok hülye van!!!!!

Mindenki nyomja a rizsát hogy ne qurvázz meg ilyenek..

Persze ha egy csajnak viszket akkor az nem számit ha az egész sulival,vagy faluval végig dugassa magát..hoppá!

Szóval sok itt az álszent ember és a képmutató!!!!

Mintha azt hirdetnék hogy csak az eggyetlen igaz úton élj,hol ott a világ már igencsak romlott!!!

És persze szerintem meg irigyelnek is!!!!

Kedves kérdezö szerintem meg egy prosti az egyenes és megmondja mit akar,de egy álitolagos "tiszteséges barátnö" az meg hátból támad és csak kihasznál,szóval nem öszinte..Szóval szerintem ilyen call girlt lenne érdemes kifognod,sajnos nehéz,mert nem mindegyik rendelkezik olyan barátnö feelingel..Én azt tanácsolom neked hogy elöször egy szopásra fizess be az kb 5-ezer,és ha szimpi a csaj akkor,legközelebb mehet az aktus..itt nézelödhetsz.. [link]


ya és a fiatalabbak van egy ritka adottság az a gyermeki énjük,azzal tudnak többet nyújtani az idösebb társaiknál..De úgyanugy lehet egy fiatal is tapasztalt..

2011. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

ya és persze itt mindenki rizsázik hogy várjál még jön az igazi meg ilyen xarságok,de persze az idióták abban nem gondolnak bele,hogy amire észbe kapol,azt veszed észre: MEGÖREGEDTEM


és akkor majd olyan 60 évesen felteszed ugyanezt a kérdést..

2011. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 55%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-14 20:10


EGY NORMÁLIS VÁLASZOLÓ!

2011. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

pont ma mentek el unokatesóim 22 22 28 évesek, egyedül vannak magányosak, esélyük a lányoknál majdnem hogy 0 pedig sztem jó fejek de a csajozás más, arra születni kell, ha pedig nem születsz: kőkemény önbizalommal, és elszántsággal gyakorolni kell, én is most kezdek bele!! És nem szabad full jófiúnak lenni mert azoktól UNDORODNAk a lányok (nagy része)... ez az evolúció, nincs mit tenni harcolni kell, nem fog egy helyes csaj az öledbe ugrani mert kedves vagy vele...


F17 (az előző depis)

2011. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?


Elmesélem dióhéjban a történetemet:

15 éves korom óta kezdtem aktívan próbálkozni a nőkkel!

Rengeteget futottam utánuk,próbálkoztam többféleképpen,de le se szartak!

Voltak nők,akik megkérdezték,hogyhogy nincs barátnőm,hisz olyan helyes vagyok.

Én ilyenkor rájuk kérdeztem,hogy ők miért nem lesznek a barátnőim,de ilyenkor csak

ügyesen elterelték a témát! A szüzességemet egy prostival vesztettem el 22 évesen.

26 éves koromra elegem lett az egészből.Olyan döntést hoztam,ami megváltoztatta az

életemet.Elhatároztam,hogy nem foglalkozok a nőkkel és csak az üzleti életre koncentrálok!

Addig is éveken át azon dolgoztam,hisz középosztálybeli családban születtem.

De ezután csak az volt a célom,hogy GAZDAG legyek! Bármi áron gazdag legyek.Güriztem is sokat.30 évesen már sok tőkét szedtem össze és saját céget alapitottam.Itt már tele voltam

pénzzel. A cégem jól megy és alig kell dolgoznom,de nélküle is megélnék.

Ugyanekkor 30 évesen újra probálkozni kezdtem a nőkkel! Most 33 éves vagyok van egy mercedesz ml 63 amg-m,egy házam,évente kétszer megyek egzotikus tájakra ugy 3 hétre bulizni!A nőket nem győzöm lerázni!Pedig le se szarom őket! A 3 év alatt havonta több nővel szexelek,mint 30 éves koromig amennyi összeset szóba állt velem.Bevallom élvezem ezt.És ami a legfurcsább,hogy igazából nem is költök rájuk. Tölem aztán nincs ajándék,se semmi...és mégis jönnek!


Ez a történetem!Volna mit írni még,de ez is elég!Mindenki vonja le a következtetést!

2011. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Számomra érthetetlen, hogy az ilyen kérdéseknél miért próbálja meg minden kis álszent hozzászóló lebeszélni a kérdezőt. Nekik az miért nyugtatná meg a lelküket, ha a kérdező nem menne el prostihoz? Senkinek semmi köze hozzá. Nem kell lökni itt a vakert, hogy "megbánja", "mit mond a leendő barátnőjének, ha az rákérdez, hogy kivel vesztette el a szüzességét, vagy hogy kikkel volt előtte" stb... Nem kell puhap*csnek lenni, nem kell bánkódni kis piti dolgokon, ezek lányos dolgok. Nem értem, hogy miért csinálnak olyan nagy dolgot itt sokan ebből a szüzesség elvesztése dologból... Több pénzt, energiát, időt megspórol az ember azzal, ha nincs barátnője / felesége. Nincs abba semmi, ha prostizol. Magabiztosabb leszel, lelki erőt ad egy jó kis szex. És nem kell majd szarakodni a szűz csajjal az ágyban, hogy "jaj én is szűz vagyok még, annyira izgulok". Mert ugye sokan "jó mókának" tartják ezt, hogy "felfedezik egymás testét és egymásnak adják a szüzességüket", közbe meg tiszta ideg mindkettő akkor ott perpill és ide járnak értelmetlen kérdésekkel, hogy "nagyon izgultam szex közben, vajon mire gondolhatott a csajom / pasim" stb. Egyébként nemrég írtam egy kérdést ezekkel a dolgokkal kapcsolatban: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__17..
2011. ápr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:
Nem álszentségből akarják sokan lebeszélni, hanem mert talán nem a legjobb ötlet. Lehet, hogy furán hangzik, de azt ajánlanám, hogy kezd ej aktívan sportolni(itt nem a kondira gondolok), ugyanis rengeteg pozitív hatása van, amiket én is tapasztaltam. Egyrészt a testalkatod változása, ezzel együtt sokkal magabiztosabb leszel, amit a csajok értékelnek és közben társaságot is szerzel magadnak. Ezek után akármilyen is az arcod (csak mert nem tűntél túl magabiztosnak), sokkal könnyebb dolgod lesz. És nem csak úgy kitaláltam az egészet. Ha érdekel, akkor ha gondolod írok bővebben is, ha nem akkor sajnálom. Segíteni próbálok.
2011. ápr. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
77%

ma 03:41

A lányok buknak a büdös retkes cigókra is,szóval szerintem mást kellene tanácsolnod neki..

2011. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen egy idősebbet keress! Olvasd el a beszámolókat és egy 35 körüli, de jó karban lévő nőt keress, akiről jókat írnak! Egy ilyen hölgy maximálisan figyelni fog rád és jól fogod magadat érezni.
2011. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Az "EGY NORMÁLIS VÁLASZOLÓ!" és a többi retek aki ajánlja a bn-t az nem normális naiv gyökér farok!!!!!!!!!!

Ha nem érzed szépnek magad akkor keress hozzád való, egy szerinted nem szép lányt, aki még értékelni is fogja a lelkesedésedet! Szerintem téged csak megvezet ez a sok online szexhirdetés. Azért mert vett egy papírt hogy egyszer valamikor egészséges volt, honnan tudod hogy azóta nem szedett össze valami sz.rt?! Aztán meg majd nem mersz elmenni az urológushoz hanem inkább kiugrassz a 8.-ikról! Grat!

2011. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!