Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? Teljesen tanácstalan, vagyok és a pszichológus túl drága lenne:S

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 éve járunk és jól megvagyunk,de középsikolában sokat csesztették,valamint otthon is vannak problémái mert állandóan meg kell felelni az anyjának.Amikor problémák merülnek fel az életében ezeket rajtam vezeti le,és tegnap ilyen rángatózássá fajult és sírógörcsöt kapott,de előtte lökdösött meg próbált szorongatni.Kérlek segitsetek!!!
2011. jan. 26. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:

hm.. ismerős szitu, csak nekünk nem volt rángatózás, és a többi..

valószínűleg nem bírja a középsulit, és az otthoni dolgokat (nekem ezt a volt barátnőm úgy oldotta meg h szakítottunk, de barátok maradtunk.. már amennyire most ezt annak lehet nevezni)

próbálj meg beszélni vele, és mondd el neki, h nem te vagy a szemetese, akibe belerúghat.., de legyél megértő.. nem tudom hány éves vagy, meg hogy középsuliba jársz illetve dolgozol-e és h voltak e ilyesmi próblémáid a középsuliban, de segíts neki egy alternatívát kitalálni, h hogyan tudná ezeket a sulis piszkálódásokat figyelmen kívül hagyni.. (ilyenre mindig van megoldás), az h anyujának meg akar felelni, gondolom a megbecsüléséért harcol..

2011. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd el, az a csaj selejt, majd találsz jobbat.
2011. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

most 1 osztályba járunk a suli mellett én melozok az anyja meg mindenért lecseszi,mindent neki kell csinálni és az öccse meg az "isten" náluk és ez is közrejátszik,gondolom az önértékelési zavarokhoz.

csak nem tudok konkrét dolgot amivel tudnék segiteni neki.

2011. jan. 26. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelki, idegi problémái vannak, maximum kérhet beutalót az ideggondozóba, azért tudtommal nem kell fizetni. Sajnos nem is foglalkoznak ott annyira az emberrel, mint egy fizetős pszichológusnál, de talán segít valamit.
2011. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
... Vagy próbáljatok ki valami relaxációs technikát. Meditálás, jóga, esetleg sportoljon valamit a lány, hogy levezesse a feszültséget. Beszélgessetek sokat a problémáiról, járjon társaságba olyan emberekkel, akikkel jól érzi magát és akik megértik.
2011. jan. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy rajtad akarná ezt levezetni, lehet, hogy inkább azt érzi, hogy előtted nyílhat meg csak igazán, és ezért akkor jön ki rajta, ha veled van.mondjuk a lökdösődés meg szorongatás érdeked kérdés, mondd meg neki, hogy ne csinálja.. mi az előző barátommal lelkileg annyira össze voltunk hangolódva, hogy akármi kis lelki problémám, vizsgastressz, bármi bajom volt, minden este hisztiztem nála ahányszor ott aludtam,eleinte én se tudtam, mi a bajom, aztán rájöttem, hogy jól esik ahogy megvigasztal, ölelget, megért. szerintem te is sokat segíthetsz neki már azzal, hogy végighallgatod a problémáit, és hogy veled jól érzi magát.
2011. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

beutalót ad házi doki kórházba, ott nem kell fizetnie érte, és ne szégyelljen elmenni

a dokinak az anyjával kéne elsősorban elbeszélgetnie, mert a nőnél is lehetnek gondok

2011. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ehhez fölösleges a pszichológus. Ami innen hiányzik az egy nagyon velős beszélgetés.


Az én barátnőm se egy könnyű eset, gyakran kiborul, de szerencsére ez frankón kezelhető.


Ne hagyd hogy átvegye az irányítást! Vedd fel a kesztyűt és légy férfi!

Legyél nyílt és egyenes, próbálj meg nyugodt hangnemben beszélgetni vele (de bevallom ha kicsit makacs tán nem ártana ha jól leszidnád, csak most az egyszer)

2011. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!