Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar a barátnőm múltja!Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a barátnőm múltja!Hogy tudnám túltenni magamat ezen a problémán?

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolatban élek egy 29 éves lánnyal,nagyon tökéletes a kapcsolatunk,szeretjük egymást!Egy problémám van a barátnőmmel,kiderült,hogy régebben rengeteg kapcsolata volt,rengeteg mindent kipróbált az életben,a

szexszben szinte mindent,még női kapcsolatai is voltak!

Ezeket a dolgokat nagyon nehezen tudom megemészteni!

A kérdésem az volna,hogy egy ilyen lánnyal aki mindent ki akart próbálni az életben az meg tud maradni egy pasi

mellett? Tudom,hogy szeret,ezzel nincs semmi baj,de ezeket a dolgokat nem kellene figyelmen kívül hagynom!

Vagy felejtsem el a múltját?

Szeretném ha válaszolnátok!

Józsi


2007. nov. 25. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan tedd túl magad rajta!A párom és én hasonló cipőben járunk.A báriti társaságaink éppen aktuális álompárja vagyunk,de mindketten elég sokmindenen átmentünk.Sok kapcsolat,csalások,csalódások stb...Most ott tartunk,h januárban esküszünk,és várjuk első gyermekünket.

Egy dolgot gondolj végig:Azt a nőt szereted,aki most éppen melletted,veled él?Ha igen,akkor azt is gondold végig,h azért lett az akiért megveszel,amin átment.Szerintem ne láss rémeket,mert ez csak megmérgezi a dolgot.

2007. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia Józsi!


Szerintem ezt a dolgot magadban kellene tisztázni! Mindenkinek van múltja, biztosan neked is voltak olyan dolgaid,amit nem szívesen emlegetsz a párodnak. Nézd, ő mégis elmondta neked. Ebből számomra az tűnik ki, hogy mély érzések kötik hozzád. Szeretné, ha megértenéd, hogy ki is volt ő egykor valójában! Nagyon értett nőnek tartom a párodat! Miért? Azért,mert felvállja azt a nőt is,aki egykor volt. Hidd el, hogy szerintem ezt kevesen teszik meg a mai világban. Légy rá büszke, hogy megosztja veled mindazt, amit fontosnak tart. Nem szégyelli kimondani! 29 évesen persze,hogy eljut odáig egy nő- szerencsés esetben- kipróbál "mindent". Miért ne?! Hisz erről szól az élet! Úgy látszik,ha kiteregeti neked a múltját, attól még nem lesz ugyanolyan nő! Azt látom,hogy te félsz és görcsösen kezeled ezt a helyzeted! Ha zavar, beszéld meg vele. Biztosan megérti, de ne hagyd magadban őrlődni.

Jobban esne,ha egy úgy mond tökéletes nő képe lenne előtted, akinek nincsen hibái? Nem hinném! Ilyen nő nincsen!Ha úgy érzed,hogy neked is van mit mondanod a múltadról, akkor légy rá te is nyitott, ha nem megy, ne erőltesd! Egyet tanácsolok neked, ha bármikor felmerül a múltjával kapcsolatos kérdésed, akkor beszéld meg vele! Lássa azt,hogy te is felnőttél ehhez a feladathoz. Ne görcsölj, szeresd úgy, ahogy most van. Fogadd el a múltjával és az összes bakijaival együtt,mert erről szól a kölcsönös szerelem és tisztelet!

Sok sikert! A

2007. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
az az igazság hogy bennem felmerülne hogy esetleg megint megpróbálja lánnyal.és ha előállna az 5lettel hogy 3asban, 4esben ......az kicsit padlóra küldene. és ha mindent ki akar próbálni télleg akkor fogja hozni az 5leteket.de ha te birod akkor hajrá.a múltját nem fogod tudni elfelejteni ha előáll az elöbb említett helyzet.viszont ha megbeszéltitek hogy ki mit szeretne akkor menni fog a dolgo:Dsok szerencsét:D
2007. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia Józsi!


Hát szerintem sem lehet figyelmen kívűl hagyni ezt a tényt..A barátnőddel alaposan beszélgess el,és kérdezd meg hogy komolyan gondolja-e..Remélem segíthettem..Szia!

2007. nov. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret és te viszont szereted nincs baj.Ő nem most vágyik ezekre a dolgokra ez a múltja.Szerintem nem is baj,hogy kipróbált mindent ezek után már nincs mire vágynia kamaszos kiélési próblémája sem lesz.Ne törödj a múltal ha minden rendben van veletek ha érzed is,hogy szeret.Mindenki jön egy puttonnyal a múltjából ki ilyennel ki olyannal.Szerintem előre és ne hátra nézz.szurkolok
2007. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!