Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az a gondom, h 15eves vagyok...

Az a gondom, h 15eves vagyok es a mellem annyira kicsi, h az mar szinte nincs, ezert mindig nagy melltartokat veszek h ne vegyek esre. Nincs valami modszer erre, amit kiprobalhatnek?

Figyelt kérdés
Es van egy 19eves baratom,aki''nyulakl'',alapjaban veve ezzel semmi gond csk annyira szegenlem h deszka vagyok.mit tegyek? pedig szivesen lennek vele(sexet is szeretnem,szuz vagyok) csk ez nagyon kiborit....
2011. máj. 13. 16:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen még bőven nőhetnek a melleid! És ha a barátod összejött veled, az azt jelenti, hogy neki tökéletesen megfelelnek a cickóid. :)

Különben is, csak akkor feküdjetek le egymással, ha tökéletesen, 100%-osan megbíztok egymásban. Ha bízol benne, akkor nem fogod cikinek érezni a melleidet, sőt, tökéletesnek fogod érezni mellette magad!

2011. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

Nyugi. 15 éves vagy még. Fog nőni, csak kinek hamarabb, kinek később. Inkább örülj, hogy nem nőtt meg olyanra, hogy lógjon mint egy öreg asszonynak (volt ilyen osztálytársnőm)

21 éves vagyok és nem ép nagy mellel rendelkezek, a korom belieknhez képest, de nem érdekel, megtanultam elfogadni magam olyannak amilyen valójában vagyok, és a páromnak is tetszik.

2011. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
En bizom benne,meg minden,de egyszeruen csk ez az egyetlen dolog ami miatt nm szeretnek lefekudni vele,h kezdene simogatni,mit simogasson?ami nincs???
2011. máj. 13. 16:31
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

Gyerek vagy még, ne szexelj.

Én inkább a helyesírásod és a fogalmazásod miatt aggódnék, nem a melleid miatt. Az még 21 éves korodig nőhet, de nézd meg anyukád és a család nőtagjait, ha senki nincs eleresztve mellügyileg, akkor valószínű te sem leszel.

2011. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

A neten nem igazan szoktam helyesen irni:D:D

Amugy meg anyukamnak pont jo mellei vannak!nm tul nagy,de szerintem jo.

2011. máj. 13. 16:37
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj nagyon melltartót venni. Úgysem tudod magad becsapni. Ha a barátodnak nem tetszik a melled, akkor nem is érdemel meg Téged. Ne mutasd magad másmilyennek, mint amilyen vagy!
2011. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm nekem van 27 éves lány ismerősöm, akinek kb 0 melle van, de nem igazán akadályozza meg a pasizásban. Sztem ez max első ránézésre számít. Ha amúgy arányos a tested, akkor nem mindegy...de szeretnék kis melleket, cserélünk? :D Amúgy még nőni fog :D
2011. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyukádnak és a család többi nő tagjait is kis mellel áldották meg akkor valószínű, hogy te sem nagy mellel leszel megáldva.

Nekem is kicsi mellem van, 21 éves lány létemre, és mielőtt megismertem volna a párom én is cikinek tartottam, de a párom elmondta, hogy nem az, és én se gondoljam ezt. Ő neki tetszik és ez a lényeg, így magamat is elfogadtam lassan. Mondta is nekem, hogy örüljek annak amilyen van, és, hogy nem lóg.

Anyukámnak is kicsi mellei voltak, 2 gyerek után nőtt csak meg.

De ezek mind a saját önértékelésedtől függ. Ha te nem fogadod el magad olyannak amilyen vagy, akkor mit vársz a környezetedtől? Kérdem én.

Hiába írom azt, hogy fiatal vagy még, 15 évesen nem kellene szexelned, de úgy is azt csinálsz amit akarsz. Írhatunk mi akármit.

Tanácsként ajánlom neked, hogy ne gyógyszerrel védekezz még, fejlődő szervezetnek nem használna, több kárt tennél magadnak mint hasznot. És ez majd csak évek múlásával derül majd ki.

2011. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a melled alapján ítél meg Téged, az már régen rossz! Még bőven van ideje nőni a mellednek. Előző voltam.
2011. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
* Már nem előző, hanem az első 16:44-es.
2011. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!