Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az a gondom, h 15eves vagyok...

Az a gondom, h 15eves vagyok es a mellem annyira kicsi, h az mar szinte nincs, ezert mindig nagy melltartokat veszek h ne vegyek esre. Nincs valami modszer erre, amit kiprobalhatnek?

Figyelt kérdés
Es van egy 19eves baratom,aki''nyulakl'',alapjaban veve ezzel semmi gond csk annyira szegenlem h deszka vagyok.mit tegyek? pedig szivesen lennek vele(sexet is szeretnem,szuz vagyok) csk ez nagyon kiborit....
2011. máj. 13. 16:11
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
79%

válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-13 22:19


Nehogy már Te oktasd ki a kérdezőt! Olyan eszement vagy Te is, le"gyerekezed" a kérdezőt, közben Te is gyerek vagy még.

És amúgy sem kellene b.aszogatni a kérdezőt, mert Ő akar szexelni, nem a mi felelősségünk. Az lesz, ami lesz és ennyi. Nem értem mit kombináltok annyit. Ha "megtiltsátok" Neki, akkor szerintetek megfogadja egy idegen tanácsát?


Kérdező: Neked nem mondok semmit, mert elmondták már ugyanazt páran, és így sem vagy képes lenyugodni. Minek írjam le akkor még én is?:) Amúgy köszönöm, gondolom le fogtok pontozni.:)

2011. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Előző vagyok, bocsánat a szóismétlésért, mielőtt leszólnátok.
2011. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
15 na az a gáz hogy meg 21 és nekem is kicsi, neked még nőhet mit parázol már istenem.
2011. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
szerintem amugy ne vegyel nagyobb melltartot mert abba meg jobban latszik h kicsi a melled. inkabb hasznalj topot, sokkal kenyelmesebb:D. es ne aggodj, az enyemek se vmi nagyok....es en is 15 eves vagyok:D
2011. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
A nagy meltartoval csak magadat csapod be ,majd noni fog 15-ves vagy !!!!!!!!
2011. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ne hordj nagyobb melltartót,mint amekkora kell,és akkor nem fog meglepődni amikor valójában meglátja.Ha szeret nem fogja zavarni.
2011. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!