Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az a gondom, h 15eves vagyok...

Az a gondom, h 15eves vagyok es a mellem annyira kicsi, h az mar szinte nincs, ezert mindig nagy melltartokat veszek h ne vegyek esre. Nincs valami modszer erre, amit kiprobalhatnek?

Figyelt kérdés
Es van egy 19eves baratom,aki''nyulakl'',alapjaban veve ezzel semmi gond csk annyira szegenlem h deszka vagyok.mit tegyek? pedig szivesen lennek vele(sexet is szeretnem,szuz vagyok) csk ez nagyon kiborit....
2011. máj. 13. 16:11
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ertem,es semmi mas modszer nincs a plasztikan kivul???
2011. máj. 13. 16:49
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén? Ha egy picit gondolkodol rájössz, hogy NINCS. Egy fiúnak ne a melleidért kelljél, hanem magadért. Ha neki nem jön be, akkor nem azért van veled mert szeret, csak leakar fektetni. És miután ez meglesz szépen odébb áll. Szóval ha így állnak a dolgok, akkor készül fel.
2011. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy igaz, nekem sem kék szemű, szőke barátom van, nem is volt soha, holott ez a zsánerem, de nem kritérium, csak tetszenek az utcán, meg filmeken...stb. Ő meg a széles vállú nőkre bukik elvileg pl. mint az úszók, de egy ilyen barátnője sem volt sosem. Az ilyen dolgok nem igazán számítanak hosszú távon.
2011. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg gondolkozz. Ha osszejott veled, akkor már tudod, hogy nem zavarja ot, h kicsi a melled. Amúgy meg idegvégzodés a te melledben is van, annak is van értelme simogatni. Az is stimulál. Nagyobb melltartom hordani meg hulyeség. Az a ciki ha valaki nagy melltartót hord , nem az h kicsi a melledd. Azt meg nem tudom, hogy fog-e noni, mert férfi vagyok :D Ne aggodj a melled miatt, azon ne parázz, nam zavar az egy ferfit sem, ha kicsi a cici, téged sem zavarjon. UI. gumit húzzatok majd.

20/F

2011. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
68%

1. Tanulj meg írni. Ismered a helyesírási szabályzatot? Ajánlom figyelmedbe.

2. Tanulj meg fogalmazni. Gyökér..

3. 15 évesen ne ez legyen már a legnagyobb problémád, hogy mekkora a melled. Inkább az legyen, hogy nincs meg a 4-es átlagod.

4. 19 éves pasival leakarsz feküdni? Egyáltalán tudod mi az az óvszer? Ilyenek után azon sem lepődnék meg, ha nemet mondanál.

5. Gyerek vagy még.. nagyon. Nem ezek az elét nagy gondjai. Ébredj már fel..


15/L

2011. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Igen,ismerem a helyesirast,csak mar emlitettem,h neten nem szoktam helyesen irni.Es nem igazan ertem,h miert kell igy leblamalni,hiszen minden velem egyidos csajnak jo mellei vannak,csak nekem nem(esetleg meg egy-ket szerencsetlennek nincs)Nem mellesleg pedig tisztaban vagyok a dolgokkal,nem egyszer voltam sexualis felvilagositason.:)
2011. máj. 14. 11:08
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
17:01 vagyok. Elso dolog: annyiban igaza van, hogy szándékosan ne írj rosszul, de nem kell rogton valakit szó szerint lebaszni. Moderáltam is meg lehet mondani, hogy rosszul írt valamit. Másik: 15 éves csajnak már azért lehet annyi ,,gondja,, , h nézi mekkora a melle. Harmadik: egy 15 éves ne nagyon osztja az eszet egy másik 15 évesnek. És utolsó sorban: nekem sem nagyon tetszik, hogy 15 évesek már szinte nemi életet élnek, de ha már így van, akkor legalább használjon gumit. És annak inkább orulok neki, hogy hamarabb tud a gumiról, mint elveszteni a szuzességét. Udv.
2011. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy akinek kicsi vagy alig van melle, annak annál jobb a feneke. Engem például az sokkal jobban érdekel,abszolót nem vagyok mellcentrikus. Gondolom ezzel nem csak én vagyok így...
2011. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Eszedért szeressenek, ne a testedért. (Ész=helyesírás is beletartozik. Ez most nem a lényeg.) Kit érdekel mit mondanak mások?

Szűz 15/L vagyok, 1,5 éve élek boldog párkapcsolatban, mellesleg tök kicsinek gondolom/gondoltam a melleimet. Aztán változott a dolog. Most is tudom, hogy a többiekéhez képest kicsik. Mivel vékony vagyok, nem is kellenének atom nagyok.

Majd megnőnek és ne másnak akarj tetszeni, hanem Neki.

2011. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Lehet,h meg nohet,de ha leveti a polom es latja a nagy semmit...az nagyon kinos! :((
2011. máj. 16. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!