Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy a nők egy...

Miért van az, hogy a nők egy részét zavarja az, ha a pasijuk már nem szűz? Félnek, hogy nem tudnak annyit "mutatni" az ágyban, mint azok a nők, akik már korábban voltak a pasijukkal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva bennem is volt egy ilyen érzés..a mostani barátom több nővel is volt,nekem ő volt a 2. Bár ez az ő hibája is,mivel folyton azt mesélte,hogy ezzel,meg azzal mit csinált,meg hogy..miután leszúrtam érte,hogy baromira nem érdekel hogy miket csinált az exével, nem mondott több ilyet. És már tuti biztos,hogy én vagyok eddig neki a legjobb. (Azt nem részletezem,hogy miből tudom).
2011. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Én akkor lennék gondban, ha szűz lenne.
2011. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok..nem zavar,hogy nem szűz,csak az,amiket leírtam. Ha nem hozza fel az exeit, nem érdekel,kikkel volt.
2011. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
engem rohadtul zavarna,ha szűz pasival kellene lefeküdnöm:S
2011. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére mi elsők vagyunk egymásnak a szexben,de engem baromira zavar az is,hogy tudom,hogy más lány is lesz*pta,hogy más szájában is volt és azt meg pláne nem tudnám elviselni,ha tudnám,hogy ugyanúgy szeretkezett mással is,mint velem. Számomra a szex nagyon bensőséges dolog és zavarna ha csak egy lennék a sok közül. Persze ez bizonyos kor fölött már nem téma,mert elkerülhetetlen.

19/L

2011. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Pontosan,ahogy írtad! de ezen könnyen lehet segíteni,csak gyakorlás kérdése;)
2011. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ráhibáztál. És még az, hogyha nagyon szerelmes vagy belé, ő nem veled vesztette el először hanem mással.
2011. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én magamból indulok ki, szűz vagyok, 19. Engem zavarna, hogy "másban volt benne". "Bocsánatosabb", ha szerelemből tette, de ne menjen át a fél világon. Nem kell ilyen pasi, nem kell olyan, aki már sokat kipróbált, mert hogy kell a tapasztalat... nem.
2011. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem az zavar, hogy nem tudok annyit mutatni az ágyban. Elmesélte milyen volt a szex az exével- minden héten ugyanabban az egy órában, ugyanabban a két pózban... Nah szóval tudom, hogy velem jobb neki, és sokkal többet kap, és sokkal jobban élvezi. Viszont számomra a szeretkezés a szerelem kifejezése egy csodás módon. És zavar a tudat, hogy ő ezt már mással is megtapasztalta, hogy már másban is járt, és nem csak velem élte át ezt a csodát. De azért 3,5 év alatt már "kihevertem", legalább neki csak egy volt előttem, akiről tudom, hogy nem volt jobb, mint velem. És tudom, hogy olyat nyújtok neki, amit soha senkitől nem kapott meg, így annyira nem zavar.

20/L

2011. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
50%
Persze szar legyen de szívből jöjjön. Akkora idióták vagytok. Mindketten bénák lesztek és azt hiszitek majd az a jó szex. Ha meg szűz pasival fekszel le ő később úgy is leakar majd feküdni más csajjal.
2011. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!