Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy a nők egy...

Miért van az, hogy a nők egy részét zavarja az, ha a pasijuk már nem szűz? Félnek, hogy nem tudnak annyit "mutatni" az ágyban, mint azok a nők, akik már korábban voltak a pasijukkal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 16:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

általában igen. akinél a szex teljesítés


de ezt a két választ ajánlanám figyelembe

17:14

15:22


természetesen jellemzően a szüzek gondolkodnak így. hogy ez baj vagy sem, helyzetfüggő

2011. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem az a tudat is zavart hogy a pasimnak más csaj megfogta a f*szát. Sőt még az is hogy látott más csajt meztelenül és megujjazott mást. Eleinte még az is hogy smárolt más csajjal,mivel én vele csináltam mindent elösször. Igazából ha nem mesélt volna semmit az exeiről akkor nem hiszem hogy zavart volna.("Amiről nem tudsz az nem fáj.") Most ha összejönnék valakivel akkor inkább az zavarna ha még szűz,de persze az is ha már valaki megdugott 100 csajt.
2011. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!