Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Annyira szégyenlős vagyok,...

Annyira szégyenlős vagyok, hogy nem merek lefeküdni a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira szégyenlős vagyok , hogy egyszerűen képtelen vagyok levetkőzni előtte ( nem vagyok egy bomba nő 171 cm 78kg szinte alig van mellem)8 hónapja vagyunk együtt és néha bepróbálkozik de én nem tudom levetkőzni a gátlásaimat. Szeretem és én is akarom őt csak had köthessem be a szemét. Neki viszont nem tetszett ez a szem bekötős dolog. Azt mondta akkor inkább még vár. De én úgy érzem, hogy az az idő sosem jön el amikor én levetkőzöm előtte. Mit tegyek? Nem akarom hogy egyszer csak megunja a várakozást.. 17/L
2011. máj. 27. 12:56
1 2 3
 11/26 skarma ***** válasza:
100%

Ne tedd még meg!

Ha csak ,,kötelességből" tennéd meg, azért, hogy ne hagyjon el a barátod, akkor nagy valószínűséggel rossz lesz az első alkalom, mert nem fogod tudni elengedni magad, csak rágörcsölsz. És ha az első alkalom szar, akkor azt már nem lehet jóvá tenni... Szóval szerintem mindenképp várj még, amíg el nem fogadod magad. Ha a csávó nem vár, akkor nem érdemes vele lenni.

2011. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Az hogy nem szeretem eléggé ,nem igaz. a 13:14 es hozzászólnak teljes mértékben igaza van.

Nekem sosem volt más barátom. Voltak persze fiuk akik udvaroltak de olyanok akik nekem is tetszettek nem. Sosem mentem bele egy kapcsolatba "na próbáljuk meg majd csak lesz belőle valami" alapon. A Barátomat 14 évesen szúrtam ki először a buszon. Szinte mindig volt vele egy lány , egyik sem volt túl szép de mind vékony magas nagy mellű cinos lány volt. Igazából nem is foglalkoztatott volna ez a srác helyes volt divatos izmos olyan "minden lányt megkap akit akar" tipus az ilyenektől meg borsódzik a hátam.. Én egy tök átlagos lány vagyok , na jó az átlagnál azért jóval sutább , nem gondoltam volna hogy észre vesz egy ilyen fiu. De a buszra később szálltam fel és előbb szálltam le mint ő , rend szerint megbotlottam neki mentem valakinek vagy egyszerűen bezuhantam a lépcsőre .Kínos pillanatok közepette mindig azt vettem észre hogy mosolyog rám. Aztán valami számomra érthetetlen csoda folytán összejöttünk.. Szeretem őt! Kedves, megértő, vicces ,nem nagy képű Szinte minden lány ilyen fiúra vágyik és én egy egyszerű lány megkaphatom. Nem akarom elveszíteni. De ha lefekszem vele lehet akkor pont ezt teszem. Eddig csak csinos barátnői voltak. Rettegek tőle hogy nem vagyok neki elég jó. ( amúgy ő most lesz 19 éves)

2011. máj. 27. 14:24
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Mind1 19 évesen is izgulhat. Na de ha már többen is udvaroltak azért te se lehetsz semmi^^.


Meg most minek jött volna össze veled, ha egyszer nem tetszel neki. Nehéz lehet elhinni de tetszel neki. Lehet veled jobban eltud beszélgetni, vagy rájött hogy neki nem a csinos magas nagy mellű lányok tetszenek.


Na más felől meg ha most ettől tényleg elveszítenéd akár mi is van, akkor inkább gyötrődsz ezen éveken át, belerokkansz, mintsem hogy túl legyél rajta? Mondani persze könnyebb de nem vagy olyan nehéz helyzetben 8 együtt, szeret.

2011. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
9%

Lol ennyire ostoba nem lehet valaki...


Ruhan keresztul is latja h elhizott vagy es nincs melled. Ha ez zavarna akkor nem probalkozna be es nem jarna veled, ez ilyen egyszeru. Akkor fog lelepni ha nem vetkozol le.

A baj az h ezzel a szembekotosdivel azt is elarultad h ostoba vagy.


21f

2011. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Akkor meg korai.

NE TEDD MEG!

23 f :)

2011. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 skarma ***** válasza:
100%

Egyik előző vagyok.

14:35, bocsi, de muszáj elmondanom, te meg elárultad magad, hogy egy bunkó utolsó fisz vagy, aki nem érdemli meg hogy barátnője legyen.

2011. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
14:34 -es teljesen igazad van. Egyszer úgy is túl kell esnem rajta. Összeszedem minden bátorságom ( legalábbis megpróbálom) aztán segítségül hívok egy pohár bort na meg egy kis sötétséget. Köszönöm a válaszodat! :) És persze a többiek segítő szándékú válaszát is.
2011. máj. 27. 14:53
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az utolsó reagálásodból kérdező kiderült hogy még nem vagy biztos mindenben. Szóval ha nem akarod megtenni, akkor ne tedd. Nem kötelez rá senki, ha a barátod rád erőszakolná, akkor nem érdemelne meg téged és akkor mondhatnánk azt hogy csak kihasznál. De ha azt mondta hogy rendben, még vár ezzel, akkor már szerintem az arra utal hogy tényleg szeret és neked akar jót. Lehet hogy felkészültél már a dologra csak ez az egy dolog akadályoz, de előbb-utóbb szerintem elhalványul benned ez a gondolat, nem fog már érdekelni, meg tudsz nyíni testileg is előtte, szóval itt még nem jött ez lakkor az ideje. Majd el fog jönni nyugi :)
2011. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%
hidd, el ha 8 hónapot lehúzott melletted, nem fog otthagyni azért, mert mondjuk ott is van rajtad egy kis zsír, ahol nem gondolta. meg amúgyis, szerintem sejti h hogy nézel ki. pláne h mindig rinyálsz, talán még rosszabbnak kondol, mint amilyen vagy. nekem is egy csomó komplexusom volt, aztán rájöttem h az a pasi, aki megvár, akkor is tökéletesnek lát, ha szilvásbukták repkednek a seggedből.
2011. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%

"A válasz megírásának időpontja: ma 14:40"


Valóban, nem fogok itt a neten udvariaskodni. Kerek perec megmondom a véleményem mindenféle mellébeszélés nélkül, szerintem itt így ilyen formában ennek van a legtöbb értelme.


Lehet finomkodni jobbra balra, de akkor sosem fog az álomvilágából felébredni a csaj... A finomkodásra meg udvariaskodásra ott vannak a szülei meg a barátnői.


21f

2011. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!