Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Annyira szégyenlős vagyok,...

Annyira szégyenlős vagyok, hogy nem merek lefeküdni a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira szégyenlős vagyok , hogy egyszerűen képtelen vagyok levetkőzni előtte ( nem vagyok egy bomba nő 171 cm 78kg szinte alig van mellem)8 hónapja vagyunk együtt és néha bepróbálkozik de én nem tudom levetkőzni a gátlásaimat. Szeretem és én is akarom őt csak had köthessem be a szemét. Neki viszont nem tetszett ez a szem bekötős dolog. Azt mondta akkor inkább még vár. De én úgy érzem, hogy az az idő sosem jön el amikor én levetkőzöm előtte. Mit tegyek? Nem akarom hogy egyszer csak megunja a várakozást.. 17/L
2011. máj. 27. 12:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%

Ha ennyire félsz tőle, akkor csak fokozatosan.

Ne a szemét kösd be, hanem egy takarót keríts magadra. Alatta vedd le (vagy ő vegye le) a ruháidat.

Már nagyon várja, úgyhogy ne várasd sokáig!

2011. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Cho-CoLatte válasza:
74%
kis szivem, én is nagyon szégyellős voltam régen:) de hidd el ha nagyon szereted a párod akkor nem fogod szégyellni a tested előtte:) zuhanyozzatok együtt esetleg, vagy hasonlók:) de semmi képp ne feküdj le vele úgy hogy nem érzed magad jól közben érted? mert folyton arra fogsz gondolni hogy "mi van ha meglát?"
2011. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Cho-CoLatte válasza:
50%
ja igen most olvastam, hogy az egyik előttem szóló azt írja igyál egy kicsit (ezt nem igen javaslom..) és hogy sötétben.. hát igen én is úgy csináltam eleinte:D aztán félhomály... ma már fényes nappal is rávetem magam a páromra:D
2011. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűbb ha fokozatosra veszitek a témát. Gondolom eddig is csináltatok már mindenfélét, és mostantól is és lépésenként jussatok el addig, hogy szép lassan lekerülnek rólad a ruhák. Nem tudom, hogy mennyire mehetsz hozzá, ő mennyire aludhat nálatok, de ha ez nem probléma akkor éjszaka kísérletezzetek, amikor nem sokat látni. Ez neked is több önbizalmat fog adni.


Ezen felül szerintem az is segítene, hogy amikor rosszul kezded érezni magad, akkor egyoldalúra fordítani az egészet. Nekem személy szerint sokat segített (önbizalmamnak), amikor én kényeztethettem a pasimat. Ez amolyan: felizgatom, annyira rossz nem lehetek típusú érzelem. (Tudom, hogy hibádzik, de akkor ott helyben nem érdekel.)


Amúgy barátnőmre majdnem két évet várt a pasija. Tudom, nem mindenki ilyen, de ez csak egy példa, hogy nem kell úgy érezned, hogy sietned kell.


18/L (a súlyomat inkább nem írnám le, mert nem vagyok büszke rá, de mondjuk azt, hogy egy kicsit rosszabb vagyok mint te ;) )

2011. máj. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Cho-CoLatte válasza:

én sem vagyok egy könnyű csajszi:D sőt... :D

de eddig minden pasim imádott:D aki meg nem az le van.. ^^

2011. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
76%

ha 8 hónapja kitart melletted, akkor szeret, és egyáltalán nem érdekli az a pár szerinted rosszabb dolog a testeden. nyilván mára már tisztában van vele, mekkora melled/hasad/combod van...:) attól mert ténylegesen meg is látja, nem fog elfutni a házból.

egyébként nem lefeküdni kéne először, hanem megismerni egymást. meztelenül is. hogy mi a jó neki, hogy tudsz örömet szerezni a barátodnak..

mi egyébként korábban beszélgettünk is erről. hogy kinek mi nem tetszik saját magán. mikor mondtam, hogy utálom a kis melleimet, csak annyit mondott, hogy "te kis lüke...":) ha szeretnek, úgy szeretnek, ahogy vagy. nemérdekli őket pár centi.

írj, hogy mi történt. ;) 17/L

2011. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!