Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon mikor engedik a szüleim?

Vajon mikor engedik a szüleim?

Figyelt kérdés
Miért nem aludhatok a barátomnál,ha az ő szülei megengedik, és mi is mindketten szeretnénk?! Vajon az én szüleim miért nem negedik meg és mikor fogják?:S
2011. máj. 27. 18:59
1 2
 1/19 ediZeJ válasza:
Hány éves vagy?
2011. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
19 évesek múltunk mindketten.
2011. máj. 27. 19:04
 3/19 ediZeJ válasza:
Ha nem vagy vallásos^^:D akkor sürgősen beszélj szüleiddel h nem vagy már kislány... állj a sarkadra toporzékolj állj ki az igazadért... szerintem ok h védeni akar bla bla de mégis mitől?... Beszélj velük értelmesen hátha engednek majd :) 19F
2011. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem,nem vagyunk vallásosak, és én már próbáltam beszélni velük,de nem engedik,pedig ha átmegyek barátomhoz és ottvagyok 5 órát is történhet bármi, nem kell ahhoz ott aludni,mégsem engedik. Gondolom senki más nem jár hasonló cipőben.
2011. máj. 27. 19:08
 5/19 ediZeJ válasza:
Tuti járnak am, jelen esetben én nem, de ugyan kérdezd már meg őket, hogy náluk mi volt? Mikor apud együtt volt anyuddal házasság előtt akkor egyikőjük se aludt egyikőjüknél sem? Jobb duma kellene annál h nem kell ahhoz ott aludnod h csináljatok vmit... kb nincs meghittebb dolog annál... ezt így bevághatod neki szerintem.
2011. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Meg könyörgöm, milyen szülők ezek? Mert ha egyetlen gyerek vagy ez még akkor is túlzás. Beszélj szüleiddel, mert ez a féltés már nem normális... Vajon figyelnek-e, ha alszol? Elkísérnek-e az iskolába még mindig? Tessék bemutatni azt a makacsságot a szülőknek, amitől nő egy nő...
2011. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 TOMAtm ***** válasza:
19 évesen ott alszol ahol akarsz mert nagykorú vagy.csak védekezzetek!valószínű h a szüleid is csak féltenek(am elég ostoba dolog tőlük,mert ha annyira féltenének leülnének megbeszélni veled h nőgyógyász,fogamzásgátló stb.).
2011. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ők nem ismerték egymást,mikor házasodtak,tehát nem volt semmi,csak házasság után.:/
2011. máj. 27. 19:15
 9/19 A kérdező kommentje:

2 hónapja vagyunk együtt,és egyke vagyok.

Köszönöm az eddig válaszokat,nem csak én és a barátom érezzük akkor abnormálisnak.:/

2011. máj. 27. 19:16
 10/19 anonim ***** válasza:
De, nálunk is hatalmas parádé volt, mikor 7 hónap után először aludtam a barátomnál, nem engedték soha, de akkor 'próba-szerencse, majd kiderül, mi lesz. 18 voltam, de olyan szinten leb.sztak, olyan fejmosást még életemben nem kaptam. Utána egy kis ideig nem aludtam nála, megint ment a hajnalban hazakísérlek téma, nagyon fárasztó volt. Majd egyik este, mikor náluk voltam, az anyukája mondta, h aludjak ott nyugodtan, majd ő lerendezi a szüleimmel. Felhívta őket, hogy ne aggódjanak, a lányuk itt alszik, nem csavarognak sehol, legyenek nyugodtak, ne kelljen már hajnalban mászkálniuk. Nem tök mindegy, hogy hol csinálják, akkor inkább otthon, mint ki tudja hol, felnőtt emberek, nem kell őket félteni. :DD Szüleim köpni nyelni nem tudtak, végül megengedték. Azóta eltelt 7 év, most már közös lakásunk van, és azt kell mondjam, hogy azután hamar túlléptek ezen, később anyukám is elárulta, hogy nekik is fel kellett dolgozniuk, hogy felnőttem. Amúgy nem tudom, hogy ki a megértőbb és engedékenyebb, anyukád vagy apukád, de akit könnyebben meglehet győzni, azzal kellene beszélned, és elmagyaráznod a dolgokat, nem vagy már gyerek. És hogy ne nehezítsék már meg ennyire, nem e lenne jobb nekik is, hogy tudnák, jó helyen vagy, biztonságban, blabla. :D Sok sikert!
2011. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!