Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim nem engedik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem engedik, hogy alkalmi kapcsolatot létesítsek egy lánnyal mit tegyek? 18F

Figyelt kérdés
18 éves korom ellenére, valamint egy 1 éves kapcsolat után(aminek azóta vége) sem engedik meg hogy buliba menjek, szórakozzak, mulassak, vagy esetleg alkalmi kapcsolatot létesítsek egy lánnyal. Úgy vélem, jogom van megtenni ezt! Én teljesítem az én kötelességeim (remek tanuló vagyok, a jegyeim négyes körül mozognak) cserébe elvárom hogy a szüleim adjanak nekem egy kis szabadságot! Borzalmas érzés, hogy most hétvégém is teljesen üres, ugyanis hétköznap minden házit megcsináltam hogy elmehessek a hétvégén, ma mentem volna is, de nem engednek el! Úgy érzem magam, mint egy börtönben, ahol személyi jogom megsértve nem engednek ki. =( Mit tegyek? Nagyon szeretnék egy esetleges alkalmi kapcsolatot kipróbálni, vagy csak bulizni egyet!
2011. okt. 15. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Költözz el, és élj meg a SAJÁT keresetedböl, akkor azt csinálsz, amit akarsz. AMig eltartanak, addig jogos, hogy nem engednek elzülleni.
2011. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ülj le és beszéld meg a szüleidel a dolgot, hogy neked is kell egy kis szabadság, vagy begőzölsz, de mivel felnőtt vagy... Szerintem elég lenne annyit mondani, hogy nah megyek, bulizni majd reggel jövök.
2011. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
sztem ez nagyon gáz.. hogy a szüleid 18 korod létedre sem engednek el sehova .. sztem ülj le velük és beszéld eg mert vmi ok csak van ..:/ 16/f
2011. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tudod, ha ezt megfogadja: "Szerintem elég lenne annyit mondani, hogy nah megyek, bulizni majd reggel jövök.", akkor lehet, hogy megkapja, hogy reggel már nem is kell jönnie, maradjon ott, ahol volt.
2011. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, nagykorú. Ülje le velük és kérdezd meg,hogy meddig akarnak eltiltani a normális emberi kapcsolatoktól.És hogy az így kialakult szocializációs problémáid kezelését fizetik-e majd
2011. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért börtönhöz ne hasonlítsd már az otthonodat, csak jót akarnak neked. Az oké, hogy bulizni néha elengedhetnének ha tényleg jó tanuló vagy, de az alkalmi kapcsolattól való tiltással értsd már meg hogy csak téged akarnak védeni. tudom hogy a korom/korodbeliek 99,99%a szétütne ezért a kijelentésemért, de miért olyan hűdejó érzés az egyéjszakás kaland? nekem elképzelhetetlen hogy szerelem nélkül feküdjek le valakivel. mindegy, bocs, nem kioktatás. lényeg: bulizást erőltesd tovább, ígérd hogy minden oké lesz, ha elengednek, a legelős alkalommal még gyere haza időben, józanul, akkor majd látják hogy bízhatnak benned és elengednek máskor is.
2011. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Én 16 éves korom óta eljárok itthonról, most 20 vagyok. Legtöbbször nem megkérdezem, hogy elmehetek-e valahova, hanem közlöm, hogy elmegyek. "Alkalmi kapcsolat létesítéséhez" nem kell a szülő engedélye szerintem, és beszámolóval sem tartozol róla. Holnap állj oda a szüleid elé és KÖZÖLD, hogy szombaton elmész bulizni.

20/F

2011. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*szóval a legelső alkalommal:))
2011. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg hogy mit csinálj azért hogy elengedjenek!!!!

Ha nem megy akkor jön ab terv...

meg kell lépned amit meg kell...eljön a szombat este és te lelépsz otthonról egy üzivel az asztalon hogy majd jövök,bulizni mentem...

Én volt mikor kilógtam én is...a helyzet csak akkor változott mikor elkezdtem dolgozni és úgymond hozzájárultam a családi kasszába...

Tudod Te elmész bulizni...kinek a pénzéből???

Ülj le velük megbeszélni a dolgokat mindenféleképpen!!!

2011. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21:41-es, miért baj, hogy szexuális életet akar élni a srác?
2011. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!