Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüleim nem engedik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim nem engedik, hogy barátnm legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apukám flig velem van, néha kérdezgeti, hogy melyik lány tetszik stb..., de anyukám hallani sem akar róla. Ha pl, meglát egy lány közelébe, már kikérdez, hogy ki volt ő, miért volt ott (pedig, csak haveri körben volt). Múltkor finoman próbáltam beadni, hogy randim lesz, erre annyra kiakadt, hogy még most is ( 2 hét után) ugy beszél velem, mint valami árulóval. Szerencsáére a randi sikerült, igy elég rossz érzés. 17F
2011. febr. 19. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell midnenről tudniuk.

Vagy B. verzió: tettesd b*zinak magad, azok után megváltásként élik meg, ha csajod van. :D

2011. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

xd. elsőő.: D

am szerintem óvatosan tudasd vele hogy apádnak is van csaja..(ő)

2011. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sz@rd le ha nem engedik

lol ki halott ilyet?

17 vagy és nem engedik...

2011. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ez elég gáz... én a helyedben vagy titokban csinálnám, vagy elküldeném a halálba őket... lassan nagykorú leszel, nem értem, miért olyan nagy gáz ez....


am a b.zis megoldás jóóó xD

2011. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szerintem vlmi gáz van az anyáddal vagy csak féltékeny mert te vagy az icipici fiacskája, vagy túl korainak tartja a randizást!!?

Próbálj meg beszélni vele és megmondani hogy már nem vagy 10 éves mindjárt felnőtt vagy és persze, hogy érdekelnek a lányok.Ja és ha apád veled van akkor 3masban beszéljétek meg mert akkor hát mondjuk ki:fölényben vagytok.Hát sok sikert!

2011. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17 évesen ilyen papucs vagy? B+
2011. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, valami icipicikisfiu szindrómája van. Vannak ilyen heppjei, hogy 5 után már nem mehetek sehova. Ha tudná , hogy a korombeli miket szoktak csinálni, akkor szeritem befalaztatná a szobám ajtaját
2011. febr. 19. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Ú, de átérzem ezt. Mondjuk én édesapámmal élek csak, de mikor 18 évesen volt barátom, már kiakadt, de nagyon. Egyből elkezdett általánosítani, hogy én fiúzom, és mindent csinálok. Vicc volt az egész komolyan. Nem segített semmi. Ma már megbékélt vele, de még mindig látom rajta, hogy nem tetszik neki, ha van valakim, pedig már 23 éves vagyok.


Amúgy a kérdésedről az a véleményem, hogy anyukád fél. Eddig ott voltál neki te, az édes pici fia, és valamiért nem tudja elfogadni, hogy te már nem az a pici gyerek vagy, hanem felnőttél. Kellene vele beszélned, de nem vitázva, hanem nyugodtan leülni, és elmondani neki, hogy te már szeretnél barátnőt, és végre találtál egy olyan lányt, aki normális, kedves..stb(fényezd kicsit, de ne nagyon) és persze ez a barátnősdi nem fog semmi hátrányára válni, erről biztosíthatod. Ha ezek után sem szívleli a helyzetet, akkor tényleg nem tudsz mit tenni. Majd idővel megbékél úgyis.

2011. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hú hát az ilyen szülői szemétségekből következik az,h majd szépen lassan eltávolodsz tőlük,mert nem lehet velük semmit megosztani és minél előbb el akarsz majd költözni....

Próbálj jól tanulni,eleget tenni a házimunkának és ezáltal elérni h elengedjenek randizni.Ha nem sikerül,akkor az lesz,amit az elején írtam:s

2011. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

17 és még szüz vagy?-Ł0Ł

Csak hülyülök de ma már lasan tényleg igy lesz...én szemközt röhögném öket vagy nem is tudom.

2011. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!