Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon mikor engedik a szüleim?

Vajon mikor engedik a szüleim?

Figyelt kérdés
Miért nem aludhatok a barátomnál,ha az ő szülei megengedik, és mi is mindketten szeretnénk?! Vajon az én szüleim miért nem negedik meg és mikor fogják?:S
2011. máj. 27. 18:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon szépen köszönöm! :)
2011. máj. 27. 19:35
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem két hónap elég kevés, hogy már rögtön egymásnál is kelljen aludni, lehet ezzel van gondja a szüleidnek. Ismerik a fiút? Bemutattad neki? Talán ha látnák, hogy normális akkor engednék. Szerintem ők csak téged akarnak óvni, nehogy csalódás érjen. Meg lehet konzervatívabbak is, vannak ilyenek, ezt is tiszteletben kell tartani.
2011. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ismerik,látták már többször is, anyu kedveli,apuval meg soha életemben nem beszéltem,akkor neki nem mindegy?

Én mindig tiszteletben tartom őket, de ez már túlzás,hogy 19 évesen úgy kezelnek mint egy 13 éves kislányt,aki most jött össze a 18 éves abrátjával. Nem ő az első barátom, meg tudok vigyázni magamra. De köszönöm a válaszod! :)

2011. máj. 27. 21:25
 14/19 anonim válasza:
Bammeg 19 vagy ha nekem ennyi idősen anyám beel szólna kivel dugok mint az állat kitagadnám. Meg ne a szülő döntse már el mikor van felkészülve a lány a szexre és hagy döntse el a lány mit tesz a saját testével.
2011. máj. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát ez a nap vicce,biztos,hogy nem kamu?

Egyébként meg az anyád szemébe mondod,hogy most ezt te így akarod,meg érveket mondasz,hogy te már felnőtt vagy,ne akarjanak már beleszólni a saját életedbe.te életed,te hibáid,te döntéseid,nem pedig a szüleidé

2011. máj. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Szerintem kuki napon megengedik.:)
2011. máj. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszikösziköszi! :)

Nem,sajnos nem kamu.:/

2011. máj. 28. 10:54
 18/19 anonim ***** válasza:
Szard le őket egyszerűen..ha egyszer elmész akkor remélhetőleg már nem pofáznak bele.
2011. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem 19 évesen szarj a szüleidre, felnőtt vagy. De ha nem szeretnéd megbántani őket, mondd azt hogy barátnődnél alszol. :)
2011. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!