Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az hogy az ennyi...

Miért van az hogy az ennyi idős szűz lányokat szinte istenítik, büszkék rájuk. Stb de az ennyi idős szűz fiúkat lenézik emiatt és röhely sok ember szemében még ha nem is mondják ki?

Figyelt kérdés

És akkor csodálkozik a másik ember hogy miért titkolják ezt...vagy csak én látom rosszul?

20/F


2011. jún. 14. 00:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Remélem majd lesz:)1x még régen 2 éve volt barátnőm de elég szarul lett vége és azóta "más" lettem belül meg idén és volt egy lány akivel alakulgatott már nagyon azt mégse lett belőle semmi de ez van ilyen az én formám:)
2011. jún. 14. 01:44
 12/21 anonim ***** válasza:
adrián?
2011. jún. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

16 éves koromban ért negatív tapasztalat fiúkkal. Onnantól nagyon tartózkodó lettem. De aki barát szintjén jelent meg, azzal továbbra is rendes voltam. De jött a barátom, és onnantól teljesen más lett a hozzáállásom. Ösztönös volt részemről, szinte fel sem fogtam.


Ha tényleg jön a szerelem, akkor nincs berögződés, nincsenek lelki sebek, csak ő van.

21/L

2011. jún. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a fiúk szólják le a szűz fiúkat. A lányok nem hiszem.


(Bírom, hogy néha beirkáltok neveket, hátha ismerős aki ír. 1:1millióhoz, hogy tényleg Ő az ;))


Sok sikert, ez nem ciki! :)

2011. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, rám még egy rossz szót se szólt senki emiatt, pedig lassan én is 20 leszek.

Aki mégis cikiz, annak tán az él a fejében, hogy minden fiú nyáladzva rohangászik a lányok után, megpróbál kihasználni minden alkalmat, hogy végre bedughassa a bedugnivalóját, de nem sikerül neki, nem kell senkinek, és ugye a sikertelenségen jó röhögni. Vagy a szexualitást használják emberi értékmérőként, ami meg úgy szánalmas, ahogy van. Tulajdonképpen észrevehető, hogy nem az intelligens emberek szoktak erre rosszat mondani...


De a szüzesség nem ok, hanem okozat. Egy tünet. Meg kell vizsgálni, és eldönteni, hogy mi az ezt kiváltó oka. Azért vagy szűz 20 évesen, mert neked ez egy fontos dolog, és még nem találtál elég jó lánykát, hogy megtörténjen? Semmi probléma! Azért vagy szűz, mert 20 méterről bűzlesz, bunkó vagy, és kleptomániás, és az emberek nem bírnak három percnél többet tölteni a közeledben? Ez gáz. De nem a szüzesség, hanem mert kibírhatatlan vagy. Vagy esetleg azért vagy szűz, mert hároméves korodban elrabolt az örmény titkosrendőrség, és évtizedeken át próbáltak kihallgatni egy sötét kaukázusi cellában a világtól elzárva? Na, akkor meg a legkisebb gondod a szüzesség :D

2011. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ennyi idősen szűz, mármint 20 körül/felett (köztük én is), lehet lány vagy fiú arra akkor is furán fognak nézni, és ha nem a külsővel van baj (ami ez esetben érthető lenne), akkor elkezdenek találgatni, hogy vajon akkor mi lehet a probléma vele. Én legalábbis így érzem, még ha nem is mondják a szemembe, ahogy írtad te is.

Viszont az igaz, hogy a pasiknak azért felcsillan a szemük ha megtudják egy ennyi idős lányról hogy szűz és tényleg értéknek tartják.

Az lehetséges, hogy sok lány inkább egy tapasztaltabb pasit akar, de vannak azért olyan lányok, akinél fordítva működik az egész (bár lehet, hogy ez csak arra igaz, aki szintén szűz, a másik oldalról nem látom) és inkább részesítik előnyben azt, aki szűz, mint egy "használt" pasit.

A szüzességet viszont tényleg nem kell hangoztatni, és meg kell gondolni, kinek mondod el. Sajnos ilyenek az emberek...

Az már mindenkinek a saját döntése, hogy ezt teherként viseli/éli-e meg és állandóan ezen görcsöl, vagy inkább kivárja hogy eljöjjön az ideje.

2011. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

Hát, nekem elhiheted, az ennyi idős szűz lányokat sem istenítik, maximum itt gyik-en.Ez csak itt számít értéknek, de máshol tuti, hogy hülyének néznének. Pl. amikor 18 voltam, sztem a legtöbb lány már nem volt szűz az osztályban, sőőt volt, hogy azt kellett hallgatni, hogy ki milyen fogamzásgátlót szed, meg, hogyan védekezik. És amikor tudod, hogy talán te vagy az egyetlen akinek köze nincs ehhez a témához, mégis ott ülsz velük és hallgatod a locsogásukat, az azért elég ciki tud lenni..:S ráadásul biztos vagyok benne, hogy mindenki tudta rólam, hogy szűz vagyok, értem senki nem jött ha vége volt a sulinak nem úgy mint a többiekhez, és én nem tettem ki fb-ra csókolózós képeket, és a státuszom sem volt az , hogy kapcsolatban...de nem törődtem vele, csak az ilyen beszélgetések alkalmával kicsit feszengtem. De ott nem az volt a dicsőség ha vki ennyi évesen szűz(senki se merte volna bevallani), hanem az, ha már szexelt.


Ja amúgy nekem még barátom sem volt soha, legalább neked volt barátnőd, szóval hihetik azt, hogy nem vagy szűz. Amúgy meg a fiúk simán hazudhatják azt, hogy nem azok úgyse derül ki, nem úgy mint a lányoknál...


20L szűz

2011. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszolónak teljesen igaza van.


Egy 20 éves srác megd*ghat 10 csajt,ő lesz az isten,de ha egy 20 éves lány fekszik le 5 fiúval,akkor már qrva.


Ez épp ilyen..


Egy 20 éves szűz lány micsoda kincs,egy 20 éves szűz fiú pedig lúzer.


És szerintem mindkét állítás helytelen,mielőtt még azt gondolnátok,hogy egyetértek ezzel.

2011. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

1. Röhej, nem röhely. :P

2. Szerintem a 20 éves szűz lányokat nem istenítik, engem legalábbis senki, és a 20 éves szűz fiúkat se nézik le, én legalábbis egyet se. Ha valaki azt is mondja, h húú de gáz, h szűz vagy, az magában egészen mást gondol. De én úgy látom, h a lányok azért vesztik el később, mert túlságosan igényesek és keresik a megfelelőt...addig a fiúk egyszerűen csak félénkek és nem mernek kezdeményezni...evvan...fiúk, legyetek tökösek! :)

2011. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia Sorstárs! (06-14 12:41) :D


Szerintem ez csak a komolyabb gondolkodásúak, idősebbek istenítik, meg persze a szüzek. Mondjuk én nem tartom értéknek egyszerűen csak nem mindenkinek van olyan szerencséje, hogy 15-18 éves korára talál szerelmet és még együtt is maradnak.


20/l

2011. jún. 18. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!