Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem a barátommal?! (LENT)

Lefeküdtem a barátommal?! (LENT)

Figyelt kérdés
Elvesztettem a szüzességem,de nem fájt,nem éreztem semmit,teljesen jó érzés volt...aminek örülök is,csak egy gond van.Hogy a barátom nem hiszi el,hogy szűz voltam,szerintetek mit tegyek? Vagy miért nem véreztem és miért nem éreztem semmit???? Légyszi segítsetek! 15L
2011. jún. 14. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ujjazott már meg?Ujjaztad már meg magad?Használsz tampont?Genetikai adottság is lehet.Barátodnak csőlátása van.
2011. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem használtam előtte tampont,most kezdtem el használni mióta már nem vagyok szűz,nagyon ritkán ujjaztam magam..
2011. jún. 14. 23:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a barátod egy köcsög!bocsi.én sem véreztem és csak egy kicsit fájt,és előtte senkivel nem voltam.Ez mindenkinél másképp van.
2011. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"nagyon ritkán ujjaztam magam.."Egyéb kérdés?Tessék vele megbeszélni,ha nem fogja fel,akkor hagyd el a gcibe.
2011. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy idióta pasid van.
2011. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hm.. nekem se hitte el, hogy az voltam..:D nekem se fájt, és nem véreztem. mondjuk azért nem hitte el elsőnek, mert túl jó csajnak tartott. csak nem értem, hogy ennek mi köze a szüzességhez.. de ha nem hiszi el, akkor nem hiszi el. nem tudsz semmit se tenni :/ már bocsi, de ez így elég rossz választás volt
2011. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legközelebb olyannal élj nemi életet, aki tud is valamit a női anatómiáról, vagyis tudja, hogy nem mindenki vérzik. üdv
2011. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Sztem itt inkább az a baj h 15 évesen már szúrkálnak.
2011. jún. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
sport közben is elszakadhat a szűzhártya...mondjuk ha lefekszel valakivel akit ráadásul a barátodnak nevezel, akkor alap lenne a bizalom: teszem azt ha azt mondod neki hogy szűz vagy akkor bízik benned anyira hogy elhigyje
2011. jún. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!