Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Harmadik alkalom és még fáj,...

Harmadik alkalom és még fáj, ez baj?

Figyelt kérdés
Harmadik alkalommal feküdtem le a barátommal és még mindig fájt. tudom mindenkinek más de az első pár alkalommal fáj és nincs gond, mert egyik ismeröse azt mondta, hogy ez para..
2011. jún. 26. 00:18
 1/10 anonim válasza:
Nem para!
2011. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi az erősítést:)
2011. jún. 26. 00:45
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem kb az első 10 fájt

nem megijeszteni akarlak ne értsd félre :) aztán egyre jobb lett

2011. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14 éves vagy. csak az para hogy már 3-szor.. amúgy szűk vagy és kész
2011. jún. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előjátéknál be kell járatni a puncidat: 1 ujj,2ujj,3ujj és jöhet a "jancsi"!

Síkosítsd be a puncidat nagyon és akkor nem fáj!

Ha nincs vazelinetek akkor a pasid köpjön rá párszor!


27/F

2011. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
elojatek kell...
2011. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hosszú előjáték nem oldja meg. Síkosítót is használunk, de nekem is fáj pedig már a negyediknél tartunk. Figyeljétek meg hol kezd fájni és úgy próbáljátok, hogy ne érje el azt a pontot.
2011. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi már több mint 3 hónapja feküdtünk le először a barátommal és még a mai napig is az elején mikor behelyezi fáj de pár perc múlva ez a fájdalom megszűnik. Nekem ő volt az első (és én is neki:) ), szóval még olyan nagyon nincs bejáratva és az első pár alkalommal természetesnek vettem h fáj..de még mindig így van. Talán majd egyszer elmúlik. De amúgy meg ennyi fájdalmat kibírok..megéri:)
2011. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen nálunk is így van hogy én voltam neki az első és ő is nekem:). csak mi 8 hónap után. de azért köszi:)
2011. jún. 27. 09:25
 10/10 anonim válasza:
azt h 3 hónapja arra értettem h akkor feküdtünk le először, de egyébként már majdnem egy éve együtt vagyunk. ( másodjára, mert már egyszer jártunk másfél évig csak tartottunk egy kis vagyis hosszabb szünetet) :D
2011. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!