Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok, szűz! Ha...

16 éves vagyok, szűz! Ha maszturbálok, 3 ujjam befér, fájdalom nélkül. Igy is fog fájni az első, vagy igy talán nem annyira?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat!
2008. júl. 29. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
hát amikor szakad a szűzhártya,az azért fáj...lehet h neked nagyon rugalmas,nekem is 3.alkalommal szakadt át...
2008. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kellően fel leszel izgulva, akkor nem hinném, hogy fájni fog. De az első alkalom kicsit stresszes, nem biztos, hogy annyira el tudsz lazulni, úgyhogy lehet, hogy kicsit fájni fog.
2008. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj a fájdalom miatt.Nekem is picikét fájt, de nem olyan borzasztó az,hogy ne lehessen kibírni:) Csak lazíts,és mindenképp azzal a személlyel tedd meg az elsőt,akit szeretsz,s akin érzed hogy ő is szeret.Mert a bizalomérzet fontos összetevője annak, hogy tudj lazítani és kellemessé váljon az együttlét bármilyen formája is
2008. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
3 ujj, azta... és még szűz vagy... ha majd egy pár éve élsz nemi életet egy tank is befog??? Nekem alig megy fel 2ujjam, pedig pár éve szexelek már.
2008. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is szinte befért annyi,elvégre a csajok 3 ujja a pasik 2 ujjának felel meg:) és első sexnél kiderült hogy át voltam szakadva,nem fájt nem vérzett...sztem te is átvagy már elvégre szélessége,mint egy péniszé
2008. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Lehet fikázni, akkor sem normális ha egy szűz csajnak 3 ujja befér. Na pontozzatok le megint!
2008. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!