Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Soha életembe nem volt komoly...

Soha életembe nem volt komoly kapcsolatom nővel, de már nagyon szeretnék, és ezzel együtt a szüzességemet is elveszteni. Szerintetek hogy, hol kéne elkezdenem? 16/F

Figyelt kérdés
Sok barátom van , vicces vagyok , a lányokat is mindíg megnevetetem , de valahogy soha nem tudtam egyikkel se komoly kapcsolatba kerülni. A testemmel sincs semmi baj , járok kondiba is rendeszeressen , arcom se csúnya (szerintem :) Szerintetek mi lehet a baj ? :(
2011. júl. 21. 00:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Természetesen nem.

De egyszerűen már megőrülök attól , ha lemegyek a haverokkal sörözni egyget , akkor csak arról beszélnek hogy nekik milyen jó volt X és Y csajjal este, a buliba.

UI: én is ott vagyok velük általában a bulikba és látom is hogyan csinálják tánc közbe mögéjük mennek meg minden...bejön nekik... nekem viszont nem 2x megpróbáltam hasonlót...utána elég kínossan éreztem magam :)

2011. júl. 21. 00:52
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább büszke lennék magamra, hogy nem fekszem le mindenféle ribanccal... Várd meg a nagy szerelmet és vele veszítsd el!
2011. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor akarj magadnak "nőt", ha nem azért kell, hogy a haverok előtt fel tudj vágni vele, vagy hogy elmondhasd magadról, hogy már nem vagy szűz.

Ez se nem verseny, se nem sport.

2011. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
lassan 18 leszek és még szűz vagyok. egyáltalán nem vágyom a szexre. én társat keresek akivel leélhetem az életem, aki mindig mellettem lesz. számomra ez milliószor fontosabb a szexnél. :)
2011. júl. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat így 0:57-kor :)

Ez volt az első kérdésem és kicsit...hogy is mondjam?... be voltam szarva hogy majd olyan baromságokat írnak /írtok majd mind a mostanában felkapott oldalakon ...ha értitek :)

Még 1x köszönöm , megfogadom a tanácsotokat és VÁRNI fogok.

2011. júl. 21. 00:59
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
Legózzál még egy pár évet! Rád fér, ahogyan a kommentjeidet olvasom. Majd ha nem az lesz a fontos hogy dugjál, meg a buliba jó legyen a csajokkal, akkor talán majd el is kezdhetsz randizni. Eddig meg ásd inkább el magad szégyenedben!
2011. júl. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ne érts félre , de bulikba , bárokba elég sokat szoktam beszélgetni lányokkal (némelyikkel több is volt) , de én attól még nem ézem magam "dedósnak" hogy "legóznom" kellene
2011. júl. 21. 01:05
 18/23 anonim ***** válasza:

na csávó, idefigylej, 16évesen lehetnél érettebb ettől, gondolkodásra ne a farkadat és a büszkeségedet használd

én is szüz vagyok és 17múltam, és akkor mivan? van pár ismerősöm(sajnos mégbarátom is pár) akik néha ezen lovagolnak hogy mit tudok én még nővel sem voltam...pedig többet tudok tőlük, tudom hogy többet, én tudom hogy mia szitu és ez számit, nem más

ha iylen cigókkal játsz kocsmázni akor szégyeld magad, én 15,5éves korom óta nem járok kocsmázni, de azóta még alkoholt sem fogyasztok(2havonta egy sör talán belefér)

én ezzel vágok fel, és sokkal nagoybb dolog ez, mert akik érettek azok megbecsülnek, akik meg hülyék azok éljenek primitiven

te meg várj a szeretetre/szerelemre, mint én...kibirod, ha nem birod ki akkor operáltasd magadat nővé és légy leszbikus!


F17

2011. júl. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Utolsó: Arra vered magad, hogy nem csajozol, és nemjársz le a haverokkal, és akkor még ő legyen leszbikus? :D Nem 13 éves kislány kérdezett, 16 évesen én is igencsak döngettem volna. Hajts rá a legjobb 15 csajra az szingli ismerőseid közül a number one-tól. Ha ő nemjön össze ott a kövi legjobb csaj:D 15ből csak összejössz valakivel. De ha szűz akkor nem csak megfektetni, eldobni. nelegyél paraszt. Olyannal kezd akivel komolyan is gondolod. A kalandok még ráérnek később
2011. júl. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Ibasz18 válasza:

02:48-as

"én 15,5éves korom óta nem járok kocsmázni, de azóta még alkoholt sem fogyasztok(2havonta egy sör talán belefér)"


Szóval ez azt jelenti hogy te 15,5 éves korig végig piáltál? :D Erre büszke lehetsz. Tudod ez csak elfutás az elöl hogy se barátok se nők. Mit tudhatsz te a nőkről? P.ncit is papíron láttál elöször és utoljára :D

2011. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!