Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Soha életembe nem volt komoly...

Soha életembe nem volt komoly kapcsolatom nővel, de már nagyon szeretnék, és ezzel együtt a szüzességemet is elveszteni. Szerintetek hogy, hol kéne elkezdenem? 16/F

Figyelt kérdés
Sok barátom van , vicces vagyok , a lányokat is mindíg megnevetetem , de valahogy soha nem tudtam egyikkel se komoly kapcsolatba kerülni. A testemmel sincs semmi baj , járok kondiba is rendeszeressen , arcom se csúnya (szerintem :) Szerintetek mi lehet a baj ? :(
2011. júl. 21. 00:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem büdös cigókkal haverkodok, még viccnek is rossz. Ilyen party "ku**a" srácok akiknek nem volt komoly kapcsolata soha, viszont öt ezer csajt megbasznak egy buliba. Nekem is lehetett volna lehetőségem biztos megdugni pár party szutykot.. de nem az én műfajom :)
2011. júl. 21. 11:25
 22/23 anonim ***** válasza:
Hello. Basszus. Majd ha felszedhetnék bármilyen csajt, de nem akarok, mert nincs kedvem, akkor majd büszke leszek magamra, de ameddig csak a kezem és a pzs a partner addig nem leszek büszke, hogy nem feküdtem össze fűvel-fával, mivel arra esélyem se volt.
2014. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 bedeboda válasza:
Hello. 15/F vagyok. Szerintem még elég korai 16 évesen szexelni. Tudom, tudom még nem vagyok annyi, de szerintem nekem pont annyira lesz tervben a szex 16 évesen, mint most, szóval várjál. Ne hamarkodd el. Majd érzed mikor, kivel kell. ;)
2017. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!