Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan "puhítsam" meg a...

Hogyan "puhítsam" meg a barátnőmet, hogy lefeküdjünk?

Figyelt kérdés

17f vagyok a lány 16 éves.

3 hónapja vagyunk együtt csak,de olyan szinten félős,hogy még azt sem engedi meg,hogy együtt aludjunk :(

Pedig csak alvás lenne.

De a sex ről meg nem is merem kérdezni.

Ő szűz és énis az vagyok.

Még az együttalvást is csak jövőre szeretné :O :/

Nem akarom én sem elkapkodni,de ennyire azért nem kéne félni sztem :/


2011. aug. 8. 09:34
1 2 3
 11/22 tetro ***** válasza:
64%
akkor az elején még cipőben vagy kabátban aludtatok? :D
2011. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%

1. Ha mind2en szüzek vagytok a 3 hónap eléggé kevés főleg hogy még más se volt ..

2. Ne dugásra menj ha szereted

3. 6-7 hónap szerintem a reális idő ..

4. Előbb probált pettingre rávenni valahogy vagy kérdezd meg hogy nem szertetné-e hogy kinyald stb.

5 Az ott alvás-t 100%ba mondom hogy a szülők szinte biztos nem fogják engedni :))


Remélem segítettem

2011. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

ezt a fokozatos vetkőzéses-alvást ird már le pontosabban:D

érdekelne mert én is bevetném, aranyos ötlet:D

2011. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%

Ezt a ruhás dolgot azért nem kell szó szerint venni :D


Ő már nem volt szűz én igen (megjegyzés 19 voltam) Mondta, h fokozatosan lépegettünk előre. Először ott aludtam, és csak csók volt. (én pizsinaciban meg pólóban)

Legközelebb a nadrágtól szabadultunk meg, és én bugyiban voltam (meg pólóban) és a combomat simogatta. (semmi ujjazás)

Utána megegyeztünk, h legközelebb leveszi a felsőmet is és...nos és eddig nem jutottunk el XD Egyszer csak eltűnt...Szó szerint. Fogalmam sincs mi történt vele. (mielőtt félreértés esik, nem esett baja, mert a többiek látták, csak a hívásaimra nem válaszolt. Szerdán beszéltünk arról, hogy csütörtökön felhív, hogy mikor találkozunk legközelebb, és nos nem hívott. XD XD XD) Vicces kis sztori, az azért érdekel mi történt vele?


Nekem jó volt ez a fokozatosság, mert ezekkel az apró lépésekkel lelkileg is fel tudtam készülni a dologra, nem pedig durr a közepébe.

2011. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Sehogyan.3 hónap után mit akarsz még,főleg ha szűz?Még normálisan meg kéne ismerni egymást.Én 1 év után feküdtem le a barátommal és soha nem sürgetett,pedig ő már 21 volt és nem is volt szűz,tehát elhagyhatott volna,mert szexre vágyik.De nem tette és azóta is együtt vagyunk :) Már több mint 6 éve.Ha igazán szereted a lányt,akkor addig vársz,amíg nem érzi,hogy készen áll.Nekem 15 évesen volt egy köcsög pasim,aki megzsarolt,hogy elhagy ha nem fekszem le vele.Ő 16 volt és még cikinek érezte,hogy szűz.Hát nem feküdtem le vele és szakítottunk is.Mondanom sem kell,megszívta,mert utána senkit nem talált,aki lefeküdt volna vele.Ennyit ért,hogy nem volt hajlandó várni rám.De nem is bánom,mert akkor nem ismerte volna meg a jelenlegi páromat :)
2011. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
köszi hogy leírtad ezt a fokozatos sztorit este bevetem énis:D illetve elkezdeni tudjuk:D köszi(:
2011. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
0%
lehet venni a teszkóba kotányi húspuhító füszerkeveréket probáld ki hátha beválik
2011. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
10:52-es: idióta-.-"
2011. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
kérdező, bocsi az OFFért, de szerinted én hogy puhíthatnám meg a barátomat?:D h belemenjen a szexbe... én 16 vagyok, ő 18.:D
2011. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
am meg bizonygasd neki hogy szereted( gondolom így is van), és ne kérdezz rá , csak ha nálatok vagyytok simi, csókok...stb.:P
2011. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!