Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyénfüggő vagy nagy általános...

Egyénfüggő vagy nagy általánosságban érvényes a "nem éltem ki magam" dolog?

Figyelt kérdés
21 éves szűz fiú vagyok két kapcsolatom volt eddigi életemben. Hogyha netalántán megszán az ég összejövök egy lánnyal akivel, elkezdhetem a szexet, akkor "rám törhet" a nem éltem ki magamat dolog, mivel már kissé "öreg" vagyok nem 15 éves akinek nem kell ilyesmin aggódnia.
2009. ápr. 12. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit mondjak? :) Egyrészt 21 évesen nem vagy öreg. :) A másik: a párommal 18 évesek voltunk, mikor összejöttünk, és azóta is egymással éljük ki magunkat. 10 éve. :) A "még nem éltem ki magam" szerintem sima önzés és a felelősséget felvállalni nem merő ember hozzáállása.
2009. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem pont emiatt dobott egy 24 éves pasi. Előttem szintén 2 kapcsolata volt, és csak az "elődömmel" volt szexuális kapcsolata. 5 hónap után jött rá és miután elvette a szüzességem, hogy neki élnie kell... :S Persze az már semmit nem számított neki, hogy lelki roncsot csinált belőlem...
2009. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... én csaj vok és 2 hónapja szakítottam a 21 éves barátommal azt mondta h ő még bulizni akar, meg ő még nem akar senkihez se kötődni, persze nekem nagy fájdalmat hagyott, és én még mindíg nagyon szeretem őt...és nem tudom elhinni róla.. Mikor akarja magát kiélni már 21 éves és nem kell neki csaj hát ő tudja...:S
2009. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hm...A szórakozás, bulizás, csavargás megoldható a párod mellett is, ha nem féltékeny típus!A szexuális kiélésről pedig az a véleményem,hogy ha valaki megkap a párjától mindent,akkor nem kell neki más!
2009. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lényegében egyénfüggő, azaz szeretem-e az lányt/nőt akivel vagyok vagy nem.Ha szeretem akkor nem kapok "kiélési rohamot". :D
2009. ápr. 12. 11:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt te tod h szereted -e...
2009. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet nem elég...Sok pasit a másik nő külseje csábít el...Még ha azt is mondja szeret, akkor is képes lecserélni egy szebbre, csinosabbra...Én így jártam...
2009. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor minden férfi -köztük én is- szemét?!
2009. ápr. 12. 11:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak olyan nők, akik szerint szemetek vagyunk... de hát ilyen nők szerintem téged ne is érdekeljenek :)

Egyébként szerintem ez a "nem éltem ki magam" egy olcsó kifogás arra hogy miért ne ellenálljon a kisértésnek, vagy hogy miért szakitson...

Ha igazán szereted majd a lányt és nagyon jól megvagytok akkor szerintem nem lesz ilyen problémád :)

2009. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal 17 évesen jöttünk össze a gimnáziumban 10 évvel ezelőtt. Mindketten egymásnak voltunk az elsők. Azóta házasok vagyunk és a napokban születik meg az első gyermekünk. Mi egymás mellett "éljük ki magunkat". ;)


26/f

2009. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!