Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztéséhez...

Szüzesség elvesztéséhez tényleg ideális póz a lovagló? Pasim azt mondta (sok nővel volt már:D) hogy az lenne jó, mert én érzem mennyire fáj. Viszont nekem "ijesztőnek" tűnik.

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 16:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom abból indult ki, hogy akkor Te irányítasz, Te döntöd el, hogy mennyire hatol be. A gond az, hogy ha nem fog fájni, akkor a póz és a behatolás mértéke eleve mind1, ha meg fájni fog, akkor a legkisebb kedved sem lesz magadnak irányítani.


Ha biztosra akartok menni, keressetek egy olyan pózt, amiben a lehető legjobban eltudod lazítani az összes izmod.

2011. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat eddig sem akartam a lovaglót...most már biztos,hogy nem is engedem :)

nem nem bamba és nem csak magát nézi :)

figyelmes...már beszélgettünk róla...

sok előjáték...ilyenek és nem akar nekem rosszat

2011. aug. 15. 19:01
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lovaglóval az a baj, bár még én is szűz vagyok és csak feltevésem van, hogy én miért nem úgy csinálnám először. Szóval az a gond vele, hogy ha az embernek valami eg sypicit is fáj akkor reflexből abbahagyja, elhúzódik stb. Ha te vagy felül és te szabályozod akkor lehet, hogy megijedsz majd a legapróbb fájdalomtól is és nem mered folytatni és úgy nem lesz az egészből semmi. Viszont ha ő van felül, akkor ő irányít és ő nem fogja abbahagyni ha egy picit fáj. Úgy értem persze figyel rád és ha nagyon fáj akkor vár egy kicsit, szünet vagy valami, de mégis megteszi és nem húzza el, mint esetleg te saját magadnak.
2011. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
misszionárius.. szerintem abban a pózban tudsz a legjobban ellazulni (:
2011. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!