Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátaim lenéznek, mert még...

A barátaim lenéznek, mert még szűz vagyok és egy pasim sem volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na, szóval. Az állítólagos barátnőim már mind lefeküdtek egy-egy sráccal, bár ők idősebbek nálam, szóval egyikük 16 a másik kettő 17. És amikor véletlenül szexre téved a téma a beszélgetésben, és mondok valamit, rám néznek és azt mondják, "te ezt úgysem értheted". Meg úgy érzem rajtuk hogy kicsit lenéznek amiért még egyszer sem volt pasim...de mit csináljak ha eddig nem jött olyan srác aki megdobogtatta volna a szívem? Én ilyen felszínes kapcsikba nem akarok belefolyni.

Szóval szerintetek mit csináljak?

1- Hagyjam magam tovább piszkálni.

2- Hazudjak...

3- Gyorsan szerezzek valakit, akivel együtt lennék egy ideig, de ha nem tetszik annyira akkor csak pettingelnénk, és azt mondanám lefeküdtünk, sose derülne ki...

Igen tudom ez most nagyon szarul hangzik, de már nagyon zavar hogy lenéznek, és hogy ettől kevesebbnek érzem magam ;(

16 Lány.


2011. aug. 24. 19:02
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
100%
Ha lenéznek akkor ők nem barátok..
2011. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
100%
Hát igen... az igazi barátok
2011. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
A barátaid k*rvák. Ennyi.
2011. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
De nem akarok új barátokat találni mert ezen kívül nagyon szeretem őket, és jól érzem magam velük... :(
2011. aug. 24. 19:04
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem barátok és őrülj neki a hogy még szűz vagy mondjuk ha el akarod veszteni vállalkozok rá :D
2011. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%

ha jól érzed magad ilyen emberekkel, akik bántanak, megaláznak, gúnyolnak, akkor mazochista vagy... semmit ne csinálj.

21L

2011. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük, majd te azzal és akkor csinálod, amikor úgy érzed, hogy készen állsz.


De ha nagyon zavar és hajdú-bihari vagy én ismerkednék amúgy is szívesen, mert tök egyedül vagyok.

2011. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%
Kuldj magadrol képét privibe, megleslek. Ha megtetszel, kuldok én is, és a tobbi már magátol érthetodo.
2011. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

De pont ez az, hogy néha rájukjön ez a hülyepcsa-stílus, és akkor nyomatják a beképzelt szövegeiket meg ezt. De amúgy nagyon aranyosak... szóval... :/

Köszi az ajánlatokat, de inkább nem.. :D

2011. aug. 24. 19:09
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj butaságot, nem éri meg. Várd meg az igazit vele. Inkább cseréld le az állítólagos barátnőidet. Ha kellemetlen a társaságukban, hagyd ott őket. Még a végén rád állítanak egy pasit puszta jó szándékból, hogy fűzzön meg Téged, fektessen le és viszlát. Kell ez Neked? Ne alázd meg magad, őrizd meg a méltóságod és az önbecsülésed. Ők meg éljék úgy az életüket, ahogy szeretnék és nézzenek ki 20-as éveikben 30-on felülinek a folytatott életmódjuk miatt. Ne ők legyenek a példaképeid! Jobban jársz. Ne zavarjon, hogy szűz vagy.
2011. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!