Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátaim lenéznek, mert még...

A barátaim lenéznek, mert még szűz vagyok és egy pasim sem volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na, szóval. Az állítólagos barátnőim már mind lefeküdtek egy-egy sráccal, bár ők idősebbek nálam, szóval egyikük 16 a másik kettő 17. És amikor véletlenül szexre téved a téma a beszélgetésben, és mondok valamit, rám néznek és azt mondják, "te ezt úgysem értheted". Meg úgy érzem rajtuk hogy kicsit lenéznek amiért még egyszer sem volt pasim...de mit csináljak ha eddig nem jött olyan srác aki megdobogtatta volna a szívem? Én ilyen felszínes kapcsikba nem akarok belefolyni.

Szóval szerintetek mit csináljak?

1- Hagyjam magam tovább piszkálni.

2- Hazudjak...

3- Gyorsan szerezzek valakit, akivel együtt lennék egy ideig, de ha nem tetszik annyira akkor csak pettingelnénk, és azt mondanám lefeküdtünk, sose derülne ki...

Igen tudom ez most nagyon szarul hangzik, de már nagyon zavar hogy lenéznek, és hogy ettől kevesebbnek érzem magam ;(

16 Lány.


2011. aug. 24. 19:02
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó, ez jólesett. :)
2011. aug. 24. 19:11
 12/32 anonim ***** válasza:
31%
Alakíts egy kapcsit és baszcsizd meg magad.
2011. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél hülye,ne alázd meg magad ilyen emberekért akik nem is a barátaid,inkább légy büszke hogy nem tetted senkinek sem szét a lábad,egy 16 éves gyereknek nem kell szexelnie,még jobban le fognak nézni,amúgy azért a becsületed fontosabb mint néhány ribi véleménye,irigysége,hogy mekkora marhák voltak,gondolj bele,inkább szerezz igaz barátokat 21L
2011. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

1.ők nem a barátaid

2.minek vagy ilyen emberekkel? gondolom náluk jobbat nem találsz

3.ha elgondolkodtál ezeken, akkor már nincs miről beszélni. egyesek meg azért fognak lenézni mert nem volt benned tartás. nem lehet menekülni örökké

2011. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%
ja úgy látom nem akarsz változtatni a baráti körödön. akkor felelj meg nekik és ajánld fel a szüzességed valakinek. itt úgy is van pár perverz aki fizetne is érte, szóval még pénzt is kereshetnél vele.
2011. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Én a harmadik opcióra szavaznék! :-)

Velem pettingelhetnél, szívesen belenyalnék a mézescsuprodba :)) Ne félj, nem vagyok tuskó, és tudok titkot tartani is.


Írj privit :-)


22F

2011. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kislány, semmi értelme odaadni magad valakinek csak ezért!

Mondd meg a "barátnőidnek", hogy miért vagy még szűz és ne húzzák a fejed ezzel! Egyébként az ilyenek nem barátok.

23F

2011. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
100%
hát ha ilyen normális a felfogásod ami a mai világban ritka, hogy te felszínes kapcsolatot nem akarsz, akkor ne is változtass rajta, hidd el, hogy nem fogod megbánni, barátoknak meg nem nevezném az ilyen embereket, de szerintem tojd le mit mondanak
2011. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
100%

Ne változz meg, nagyon ritka, aki ilyen normális és nem tette még szét a lábát senkinek, csak azért, mert meg akar "szabadulni" a szüzességétől, viszont a "barátnőidet" cseréld le sürgősen;) Kívánom neked, hogy találd meg azt a fiút, aki tiszta szívből fog szeretni!:)

Ezt a kérdést én tettem fel, ha gondolod, akkor nézz szét a kommentek között:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

16/L

2011. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

mindjárt megnézem amit belinkeltél, utolsó. látom hasonló cipőben járunk. köszi a linket :) ugyanezt kívánom neked is!

2011. aug. 24. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!