Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátaim lenéznek, mert még...

A barátaim lenéznek, mert még szűz vagyok és egy pasim sem volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na, szóval. Az állítólagos barátnőim már mind lefeküdtek egy-egy sráccal, bár ők idősebbek nálam, szóval egyikük 16 a másik kettő 17. És amikor véletlenül szexre téved a téma a beszélgetésben, és mondok valamit, rám néznek és azt mondják, "te ezt úgysem értheted". Meg úgy érzem rajtuk hogy kicsit lenéznek amiért még egyszer sem volt pasim...de mit csináljak ha eddig nem jött olyan srác aki megdobogtatta volna a szívem? Én ilyen felszínes kapcsikba nem akarok belefolyni.

Szóval szerintetek mit csináljak?

1- Hagyjam magam tovább piszkálni.

2- Hazudjak...

3- Gyorsan szerezzek valakit, akivel együtt lennék egy ideig, de ha nem tetszik annyira akkor csak pettingelnénk, és azt mondanám lefeküdtünk, sose derülne ki...

Igen tudom ez most nagyon szarul hangzik, de már nagyon zavar hogy lenéznek, és hogy ettől kevesebbnek érzem magam ;(

16 Lány.


2011. aug. 24. 19:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Privát üzeneted érkezett.

Nézd meg az e-mail címed.

2011. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
100%

serintem meg kéne egy 4-es pont: hagyd a p*csába a "barátnőidet", ezek nem barátnők!!! én is 16 éves vagyok és nem feküdtem még le senkivel , barátom is csak 1 volt (16 napig jártunk, de elég gyökér gyerek volt...) és igazából az a barátom sem volt valami hú de nagy szerelem. igazából nem is tudom, miért jártam vele. de ez részletkérdés.

én nem bánom, hogy még szűz vagyok, nem is szeretném ma-holnap elveszteni, én őszintén büszke vagyok, hogy nem minden pasi járkált már az ágyamban... tehát nem kell siettetni, az állítólagos barátnőket szerintem meg nagyon gyorsan felejtsd el! vagy mondd meg nekik, hogy nem kell ezzel szekálniuk, nagyon is jól tudod, hogy mit csinálsz, nem szertnél csak úgy lefeküdni valakivel. de szerintem inkább az elválás a célszerűbb, hidd el, van még olyan lány, akit lehet, hogy észre sem vettél, de tök jóban lennétek!!! ;)

2011. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Köszi az e-mailt és az ajánlatot, de bocsi, nem élnék vele mert túl idős vagy hozzám. Azért köszi kedves vagy.


Köszi Diuszkaa:)

2011. aug. 25. 14:09
 24/32 anonim válasza:

Hülye pcsák egytől egyig!

Ne barátkozz velük!

Úristen, hová fajul ez a világ...

2011. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
túl idős :D mintha nem lenne mindegy hogy hány évessel veszted el, ha csak az a cél. mert egy tapasztalatlan 16os biztosan jó élményeket hagy majd maga után. igyál sokat, járjál bulizni, aztán mindegy kivel történik meg úgyse fogsz emlékezni rá ha rossz
2011. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
92%

hát te hülye vagy utolsó...!!! -.-'

ez aztán egy értelmes hozzászólás! pff...

2011. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

xDDDD

OFF: Diuszka, te se szóltál értelmesebben :)


Ja és itt már válaszoltam egyszer, vagyis ajánlom az új barátokat

2011. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
drága Nabilius! miért is nem válaaszoltam értelmesen? ugyanazt írtam le, mint a többiek, csak az én szemszögemből, hogy ne higgye a kérdező, hogy az ilyenek barátnők. mi is ezzel akkor a baj?! :|
2011. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Diuszkaa 21:09

miért? megdugatni magad mert a "barátnőid" lenéznek értelmesebb dolog? én csak tanácsot adtam. az ilyen fajta lányt előbbutóbb úgyis betörik, sosem lesz tartása. majd lehet hogy 20évesen rájön hogy hülyeség volt,de addig még 6-8 ember átmegy rajta, akkor nem mindegy?


21:21

azt mondta nem akar új "barátokat", inkább megdugatja magát, innentől kezdve nem lehet túl igényes ember, hiába adunk tanácsot ha nem érdekli, csak akkor nem értem mire való a kérdés

2011. aug. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

utosó:

okés, de én nem is mondtam, hogy b@szassa meg magát! én azt mondtam, hogy ezek nem barátnők szerintem, ezeket el kell felejteni. ha meg nem akar megválni tőlük - amit nem értek ,mert szerintem egy barátnő nem ér ennyit, meg az ilyenek nem is barátnők -, akkor pedig közölje velük, hogy le lehet pattanni erről a témáról ,mert csak azért nem fog lefeküdni valakivel , mert ők már megtették.


mellesleg a hazugság megint nem jobb , mert ha azt is hazudnád a "barátnőidnek", hogy lefeküdtél valakivel, TUTI, hogy kiderülne... és akkor pedig ugyanott lennél -> elveszíted a "barátnőket"...

2011. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!