Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátaim lenéznek, mert még...

A barátaim lenéznek, mert még szűz vagyok és egy pasim sem volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na, szóval. Az állítólagos barátnőim már mind lefeküdtek egy-egy sráccal, bár ők idősebbek nálam, szóval egyikük 16 a másik kettő 17. És amikor véletlenül szexre téved a téma a beszélgetésben, és mondok valamit, rám néznek és azt mondják, "te ezt úgysem értheted". Meg úgy érzem rajtuk hogy kicsit lenéznek amiért még egyszer sem volt pasim...de mit csináljak ha eddig nem jött olyan srác aki megdobogtatta volna a szívem? Én ilyen felszínes kapcsikba nem akarok belefolyni.

Szóval szerintetek mit csináljak?

1- Hagyjam magam tovább piszkálni.

2- Hazudjak...

3- Gyorsan szerezzek valakit, akivel együtt lennék egy ideig, de ha nem tetszik annyira akkor csak pettingelnénk, és azt mondanám lefeküdtünk, sose derülne ki...

Igen tudom ez most nagyon szarul hangzik, de már nagyon zavar hogy lenéznek, és hogy ettől kevesebbnek érzem magam ;(

16 Lány.


2011. aug. 24. 19:02
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most újra elkezdődik a suli, és ha folytatják a b.szogatást, akkor majd megmondom nekik, hogy egyszerűen nem vagyok még kész rá, és nem tartozik rájuk hogy még senkivel sem jártam... [amit amúgy nem értek mért van, és én is kicsit gáznak tartok ilyen korban :( ]
2011. aug. 26. 16:36
 32/32 anonim ***** válasza:

diusz:

tudom, én mondtam, jobb ha hamarabb túlesik rajta, ha úgyse hallgat a tanácsokra, menjen a feje után, csak valamit csináljon és ne egy helyben nyávogjon


kérdező:

van közük hozzá, mert "barátok", azért nem barátok, mert képtelenek elfogadni téged.

2011. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!