Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A pasik ezek után már nem...

A pasik ezek után már nem fognak érdeklődni irántam?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy pasival, de azt írta hogyha szűz vagyok akkor nem is akar velem járni sem. Ez miért van? Most már egy pasit se fogok érdekelni, mert 19 évesen szűz vagyok?
2011. aug. 24. 21:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyiből azt hiszed, hogy már senkinek sem fogsz kelleni, akkor még tényleg nem vagy érett a szexre.
2011. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Pasikent mondom hogy gaz ez a hozzallas ez teny. Talalsz majd magadnak jobbat :/
2011. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ez baromság. A férfiak igenis szeretik a szűz lányokat. Bár a legtöbb inkább fél még a közösüléstől. Ismerkedj több sráccal, de ne a szex miatt csináld. Keress szerelmet.
2011. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
A pasi már volt nővel és 25 éves, tehát nem azért fél első az első alkalomtól, mert a lánynak fáj és ő nem élvezi a szexet.
2011. aug. 26. 08:15
 15/30 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert szüzen nincs tapasztalatod, valószinü, hogy a pasas kell csináljon mindent veled az ágyban...nem mindenki szereti beavatni a lányokat a szex rejtelmeibe, van aki azt szereti hogy a csaj tudja a dolgát...
2011. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok és örülnék egy amolyan 19 éve körüli szűz lánynak!!!(csak annyi ,hogy feleségnek nem kellenél ,mert lehet ,hogy egy idő után másmerre vinnne a kiváncsiság)
2011. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Hah ink örülj h az vagy én amugy is a szűz lányokat szeretem:D 15/F
2011. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdést komolyan kérdezted, akkor várj még a szexxel... Ilyeneket kb 12-15 éves gyerekek kérdeznek.
2011. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 T.T.Z. ***** válasza:

Szerintem örülj neki, hagy a pasi nem akart veled maradni ezek a tipusú palik leszarják, hogy jó e a lánynak vagy sem. Ők elvesztegetett időnek érzik azt, hogy megtanítsanak dolgokra. Én pl. kifejezetten élveztem hogy taníthattam egy volt páromat. Ugyan most már nem fogok találni korban hozzám illő lányt (pedig jó lenne) aki szűz de hát ez van.

Hidd el, hogy fogsz találni magadnak olyan pasit akinek gy is kellesz és még le sem fogod tudni vakarni magadról. :)


36/F

2011. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
én 18 vagyok és szintén szűz, és nekem is volt már ilyen problémám, h az miatt dobtak, h szűz vagyok.
2011. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!