Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A pasik ezek után már nem...

A pasik ezek után már nem fognak érdeklődni irántam?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy pasival, de azt írta hogyha szűz vagyok akkor nem is akar velem járni sem. Ez miért van? Most már egy pasit se fogok érdekelni, mert 19 évesen szűz vagyok?
2011. aug. 24. 21:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Meglep, hogy csajokat is dobálnak azért, mert szűz.

Mennyire egy elcseszett szex centrikus világ már ez. Fontos a szex, nem vitatom, de hogy ezen múljanak bizonyos dolgok is, kész röhej.

2011. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:

Szerintem, pedig sokkal jobb az, ha valaki szűz, főleg lány!


És szerintem annak a fickónak, 100% h pár éjszakára kellettél volna neki..(Bárhogy is tagadja)


A Szerelem nem azon múlik, hogy ki szűz- és ki nem.. :)

2011. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

az a gyerek egy looooser...

megijedt...XD sztem...

sosem volt még dolgom szűz lánnyal...de nagyon vágyom iesmire...

annyira durva érzés lehet hogy valakinek én vagyok az első...és mindíg én leszek az első...


meg a tudat hogy annyira szeret hogy velem akarja elveszíteni...(nekem akarja adni)

2011. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
én is az vagyok még,csak 2 évvel idősebb, velem is volt már ilyen hogy amikor megtudták hogy szűz vagyok hallani se akartak rólam, de én azt mondom jobb is így legalább nem egy idiótának adtam oda. Mert szerintem a szex is csak úgy jó ha van benne érzelem,anélkül meg semmit nem ér az egész.(bár még nincs tapasztalatom benne)....ez miatt ne keseregj
2011. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

T.T. Z!


Nem-e? Szerintem meglepődnél, de én tudok korban hozzád illőt...

2011. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

404! taka az ufo részlegre....

ne az adjon tanácsot akinek 20 éve nincs senkije...XD

2011. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
én szerettem volna szűz csajjal összejönni, de sosem sikerült. Tudom, hogy nem lenne vele olyan jó az első, talán a második sem, de utána a tudat, hogy csak én kaptam mégmeg, s már jó is, kb a haradiktól, az már nagyon tetszene.
2011. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Én is 19 éves vagyok és még szűz. Szerintem ne aggódj amiatt, hogy nem kellesz senkinek, mert szűz vagy.Hidd el hogy sok pasit vonzza, hogy szűz csajt kapjon magának.Ha meg jól is nézel ki ezentúl arra kéne inkább vigyáznod, hogy ne épp olyan pasit válassz,aki csak a szűzességed szeretné elvenni.
2011. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 T.T.Z. ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-27 22:19


Hozz össze vele egy randit. A többit meg majd meglátjuk :)

2011. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A szuzesseg nem egy hatrany,ne hidd azt,csak annak a pasinak masak az igenyei.

Ha van kedved elbeszelgetni rola,irj privatban emailt. :)

2011. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!