Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele, még csak 1...

Lefeküdjek vele, még csak 1 hónapja járunk?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy fiúm, akivel lassan egy hónapja járok, és én nagyon szeretem, meg mindig mondja, hogy ő is engem. Eddig még csak hosszan csókolóztunk, de szerintem ő már többet is akar, meg én is, csak az a baj, hogy még csak 14 éves vagyok(kinézek vagy 16nak)(ő 15), és szerintem nagyon korai ilyen korban elveszteni a szüzességet. A koromhoz képest tényleg érett vagyok, mint testileg, mint lelkileg, és most nem tudom, hogy megtegyem-e. Tudom, hogy az 1 hónap is kevés, de érzem, hogy legalább egy jó félévig fogunk járni.

Szerintetek?:/


2011. aug. 25. 15:15
1 2
 11/20 Semmii válasza:
51%
Persze baszon szájba mert a fiúnak ez kell!
2011. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Már meg is válaszoltad magadnak a kérdésed. Magyarul ráérsz még. Ha szeret akkor tud várni, ha nem akkor nem is érdemel meg.

2011. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
41%
Basszad megfele, vegyél cottont, és kész!!
2011. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
64%
énis 14 voltam.. aza lényeg h ne bánd meg. ha tényleg akarod csináljátok.. csak beszéljetek rola főleg akkor ha mind a 2en szüzek vagytok még.. és védekezzetek. gumit használni nem ciki. :D
2011. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Aki érett, az pontosan tisztában van vele, hogy a 14 év de az 1 hónap is egyaránt kevés. Ha ennyire értékeled magad, hogy ennyi idő után odadobod magad valakinek, akkor az önértékeléseddel is problémák lehetnek....
2011. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Varj meg vele :) 14 evesen az embernek meg jatszania kellene es nem sexelni. Elore felek, ha majd anya leszek a gyermekeim hany evesen fogjak elkezdeni ezt az eletet :)

Egyebkent meg .. az a legjobb ,hogy ha eleg erettnek erzed magad a sex-hez akkor a szuleidtol kerj tanacsot benne. Mert ha ahoz erett vagy, akkor gondolom ahoz is, hogy elmondd nekik mire keszultok. :)

2011. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy gyere,és most hiába jönnek, a ha szerelmes vagy és érett,szögezzük már le ti agyalágyultak egy 13-16 éves még gyerek nem is akármennyire,a szex nem gyereknek való,főleg nem egy 14 éves kislánynak aki 1 hónapja jár a barátjával nem is ismeri de más szexelne,mert a mai tinik 855 a ribi és azt hiszi az a jó.kérdező minden 2. tini azt állítja hogy a korához képest érett,na már most ah elég érett lenné tudnál,hogy hülyeség a kérdés mert még éretlen gyerek vagy a szexhez,és hogy nem kéne szexelni
2011. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Fogadjunk anyud nem engedi meg h lefeküdj vele. Ha megengedné nemkéne ide kiirni. 1 hónap után:// Még a fiu se érett rá. Elég lenne egy kis tapi meg petting. '15L
2011. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Én a párommal 9 hónapja vagyok együtt, 10év korkülönbség van köztünk, Ő 30 éves, én 20. Mégis 3 hónapot vártunk vele.....

Nagyon fiatal vagy még, hidd el... és ha csak azt érzed, hogy félév van ebben a kapcsolatban, hát, nem éri meg odaadni magadat. Nem veszítesz semmit, ha később kezded a szexet. Szerintem nem is élveznéd. Ilyenkor még az ember nem ismeri a testét. Én 17 éves voltam, mikor elveszítettem, az akkori barátom 18. És mai fejjel nem tenném meg. Marha éretlen voltam még, pedig azt hittem, hogy mekkora felnőtt vagyok,(ami még mindig nem igaz, hogy az vagyok, max kezdek jó úton haladni afelé) semmi örömem nem volt benne...

20/L

2011. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
57%
hát ha az akarod hogy úgy hivjanak sarki k..rva akkor igen
2011. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!