Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri így elveszítenie,...

Megéri így elveszítenie, ugye? Barátnőm azt mondta, ha elviszem valami romantikus helyre, hajlandó elveszíteni a szüzességét.2 éve együtt vagyunk, ő 16, én 17. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy Csehországba viszem, mert jártam ott pár éve és láttam egy hegytetőt, amit fenyők borítottak és a tetején egy tisztást. Oda tennék le egy pikniktakarót és miután ettünk pár falatot és ittunk egy kis bort végignézzük a naplementét. Viszek majd fel párnákat is. Mostmár nagyon izgulok, szerintetek jó? :) Amúgy nem akartam még elvenni a szüzességét, másfél éve mondtam neki hogy majd ő szóljon ha készen áll rá, addig nem vetem fel a témát.
2011. aug. 31. 13:46
1 2 3 4
 21/31 BlackSword ***** válasza:
90%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:37!!!


Látszik, hogy 17 vagy... Hiányzik belőled a felelősség... Az én kommentem nem kifogás volt, hanem tényközlés... És mi van, ha igen... Akkor aztán jól kib@szol szegény lánnyal... Hidd el csináltam én cifrábbat, mint amit a Te fantáziád egyáltalán produkálni képes...

2011. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%

*Én 17 évesen ha kib*sznának a házból simán eltartanám magam.


Nem tartozik a tárgyhoz, de kötve hiszem. Ilyet tipikusan az mond, akinek lövése sincs, merre van a legközelebbi ABC.


Mellesleg a kérdező kérdezett, mi meg válaszoltunk. Nekünk van tapasztalatunk a szexben, a kérdezőnek nincs. Van még kérdés?


Mert nekem lenne. Milyen a szex naplemente után a hegytetőn, max. 15 fokban, meztelenül?

Én fázós vagyok. Remélem, a barátnő nem az. :)


Azért kíváncsi lennék, összejött-e a dolog, kérdező.

Megjelölöm a kérdést, majd dobj egy kommentet, milyen volt. Üdv.

2011. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

,,Ilyet mond az..."

Itt bukik el a dolog, hogy birkáknak nézed az embereket, nem pedig személyeknek. :)

2011. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
41%
hülyeség. a csehek igenis magyarszeretők. a szlovákok utálják a magyarokat. csehország gyönyörű hely, és én is imádnám ezt. igaz fiatalok vagytok, de én is 16 voltam mikor elvesztettem. engem is romantikus helyen avattak fel..dunaparton, de olyan szép voolt.
2011. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 ausonia válasza:
100%
az ötlet nagyon romntikus, de szerintem az erdőben kényelmetlen lesz.írta itt már vaslaki, hogy hideg lesz, ezen kívül még mindenféle állattal is lehet találkozni, nem csak medvékkel és farkasokkal lehet számolni a természeben, hanem szúnyoggal, darázzsal, hangyával és denevérral is(többek közt).szerintem nagyon kényelmetlen lenne mindkettőtöknek.majd amikor már régen elmerültetek az ilyenfajta élvezetekben, kalandnak jó, de elsőt szerintem ágyban, párnák közt.azt is lehet nagyon romantikusan csinálni.
2011. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

*,,Ilyet mond az..."

Itt bukik el a dolog, hogy birkáknak nézed az embereket, nem pedig személyeknek. :)


A te dolgod meg ott bukik el, hogy nem olvastad végig a mondatomat vagy nem figyeltél a suliban, a névmásoknál.


az mond, AKINEK...


Ha nem tévedek, az AKI névmás emberre vonakozik. Elhiheted nekem, ez nyelvtanilag tökéletes mondat. De ha te birkának érzed magad, arról én nem tehetek.

2011. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

Egyrészt ilyen fiatalon nem kellene kettesben külföldön "piknikezni" akárhány nyelven beszélsz, akármilyen szinten. Ez sztem eleve hülyeség.

Azt hiszem, mivel még fiatalok vagytok, nem szállt fel a rózsaszín köd. A válaszokból egyértelműen kiderül ki az érettebb gondolkodású, tapasztaltabb.

Magyarán: ahhoz nem kell külföldre vinni senkit hogy megdugd, erre pár év múlva te is rá fox jönni, itthon is vannak szép helyek, akár saját megyéden belül is, ahogy azt már korábban írták. A nagy igazság pedig(és jár a pont érte), attól hogy minél jobban készültök rá, semmivel nem lesz tökéletesebb a dolog. Ha pedig a barátnőd akarná azt, hogy vidd el külföldre és cserébe szétteszi a lábát akkor pedig dugd meg ott helyben, vágd pofon, utána pedig még a számát is töröld a telefonodból... vagy tedd át a K betűsökhöz.

2011. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
nem fázós és gondoltam erre is. nem sikerült a meglepetés mert látta ezt a kommentet basszus... de azt mondta jó, hétvégén megyünk is - köszönöm a válaszokat, megfontoljuk amiket mondtatok
2011. szept. 1. 17:29
 29/31 A kérdező kommentje:
egyébként azt nem értem akik azt mondták hyog farkasok, medvék meg midnen akármi, higyjétek el arra nincsenek o: ha valakit érdekel honnan veszem elmondom neki
2011. szept. 1. 17:32
 30/31 A kérdező kommentje:
ja és nem lesz olyan hideg amúgy sem. különben valaki írta h fiatalok vagyunk még ehhez - krvajó, de vannak akik 1 hónap után veszítik el mi 2 éve együtt vagyunk már és előtte is 1 évig nagyonjóó barátok voltukn
2011. szept. 1. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!