Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? :O kérlek...

Mit csináljak? :O kérlek se*gítsetek mert nem nagyon jut eszembe semmi és teljesen kétségbe vagyok esve hogy itt fog hagyni . ::

Figyelt kérdés
A barátommal kb fél éve vagyunk együtt és még nem volt semmi idáig mert most megujjazott és kinyalt ... és nagyon élveztem meg minden...de én még nem vagyok arra kész h én leszopjam vagy csak kiverjem neki ... Mit csináljak hogy mégis elégedett legyen ? 15/L
2011. szept. 17. 20:02
1 2
 1/14 Span válasza:

Hát két lehetőség van

a, Ha nem ért meg téged és az érveidet akkor menjen a süllyesztőbe!

b,Elégítsd ki!

2011. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Fél év után nem vagy kész arra h kiverd... hát fogadd el h az élet meg a fiúk nem fognak rád várni örökké, hercegnő... figyu az oké, hogy a szexel várnak a lányok, de azért kiverni már jóval hamarabb ki kéne mint fél év...

Am nem véletlenül van a pettingelési időszak ez azért van h szépen fokozatosan megszokd, megtanuld hol jó neki, hol nem, megérezd h mit szeret a másik... ha semmit nem csinálsz, mégis hogy tanulod meg?! Nem azért van a pettingelés mert úgy illik h legyen hanem azért mert az készít fel a szexre... vagy elmondanád h akkor te hogy készülsz fel a szexre? Mert ha ennyit nem csinálsz sose leszel kész rá...

16/F

2011. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod, akkor ne csináld, és intsd türelemre. Meg kell értenie. :) Ha mégsem teszi, akkor pápá!

Amikor én ennyi idős voltam, volt egy 8 hónapos kapcsolatom. Mi még addig se jutottunk el, amíg ti. És tudod mit? Egyáltalán nem bántam meg, hogy nem hamarkodtam el semmit se. :)

2011. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20:14 te lehet h nem, de a párod igen... nem lehetsz ennyire önző
2011. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
értem én és .... áhh nemtudom elmondani... nekem ő az első igaz szerelmem akit mindennél jobban szerek és nem akarom elvesziteni és eddig még nem is nagyon hagytam neki semmit ... de most vhhogy engedtem magam ... és most olyan szarul érzem magam h ő ujjazgat meg kinyal (bár ő akarta azt is nagyon) énmeg nem csinálok semmit ... de nemtudom .... : ( és akkor mit tudnék csinálni hogy elégedett legyen ?
2011. szept. 17. 20:35
 6/14 A kérdező kommentje:
lécci válaszokat még :_(:_(
2011. szept. 17. 21:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Mit tudnál csinálni? Legalább megpróbálni odanyúlni, hozzáérni, kielégíteni stb. Csak ezt. Nincs más megoldás, pláne hosszú távon nem.
2011. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15 évesen gyerek vagy,még az kéne hogy félév után ilyet csinálj,hova sietsz,nincs sok eszed hogy csak azért megtegyél mindent hogy ne dobjon mit aggódsz ráérsz pasizni 2 év múlva is
2011. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Pontosan én is így éreztem, mint ahogy te ennyi idős koromban. Tedd fel magadnak a kérdést: akartad-e te, hogy ő kényeztessen téged? Kívánod-e őt? Fantáziáltál-e arról, hogy kielégíted? Ha igen, akkor nagyon is készen állsz rá. Ha zavarban vagy, és kérdéseid vannak a kezdő lépésekkel kapcsolatban ír mailt, szívesen segítek!

Egy medika 20/L

2011. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek főleg aaz utolsónak... sajnos vlmiért nem tudok privi üzit irni de lennének kérdéseim...szval utolsó : irj lévvi ide : virag960831@freemail.hu
2011. szept. 17. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!