Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen ciki szűznek lenni...

25 évesen ciki szűznek lenni nagyon ugye? 25/L

Figyelt kérdés
Azért alakult így mert szüleim szigorúan neveltek tizenéves koromban, nem nagyon engedtek el sehova sem. Most meg 25 éves létemre már én érzem cikinek ezért nem tudok kapcsolatot kialakítani.):
2011. okt. 1. 20:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%
lányoknál kevésbé ciki, fiúknál már inkább szégyen kategória. de itt nem is azzal van baj, hogy valaki szexelt-e már hanem hogy tud-e kapcsolatot kialakítani? mert akkor már majdnem mindegy hogy egyszer vagy egyszer sem...
2011. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
hagyjátok már abba ezt a ciki dolgot, senkinek semmi köze hozzá h átlyukadt e már a szűzhártyád vagy nem! :S majd ha lesz egy barátod, annak elmondod, és ha már oda jutsz h lefekszel vele gondolom nem az a fajta pasi lesz aki erre kihátrál a szobából vagy szemberöhög. ne haragudjatok de ez a "gázvagyok?" mánia annyira szánalmas, indulatból írtam, bocs ha vmit hibásan írtam le.
2011. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%

Én 21 vagyok és szűz, és elhatároztam, hogy meg fogom magam ölni mert soha nem lehet barátnőm és annyira szégyellem magam, hogy nem bírok így élni.

21f

2011. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%
ha kiírok ide, nem fogod magad megölni. egyébként pedig ilyen dolog miatt nem is éri meg, ha ennyire akarod mennj prostihoz. vagy diszkóba. az utóbbi talán olcsóbb
2011. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Tizenéves lány vagyok, és én tisztellek. Mindenhol azt látom, hogy a lányok 14 évesen már nem szüzek. Nem látni sehol sem, hogy az az érték, hogy nem adom oda akárkinek magam, és várok arra, hogy valaki igazán szeressen... Manapság cikinek számít szűznek lenni, de kik szerint? Azok szerint akik nem értik azt a szót, hogy igaz szerelem. Szerintem semmi szégyellni valód sincs, a férfiak nem abba fognak szeretni, hogy hányszor bújtál ágyba hanem az, hogy ki vagy. Szerintem még értékelni is fogja.:)

Sok sikert, hogy megtaláld a tökéletes partnert.

2011. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Igen lett volna nagyon sok lehetőségem hogy elveszítsem de féltem mindig.
2011. okt. 1. 21:40
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Na a saját meg más élettapasztalatomból. Fiúnak ,de te lány vagy úgyhogy nem gond. És ne ezen rágódj most már tudod hogy nem gond, és lazulj el.


Meg nem kell rögtön feldobnod hogy ja amugy szűz vagyok, ezen kár aggódni, meg van pasi akinek bejön. Elég sok. Már ha másért azért is hogy ő lehet neked az első. Vagy beszéld ki magadból barátnőidnek vagy akinek kedved van.

2011. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Volt már pasid?

Am ha félsz akkor sose veszted el:D

F18 (szüzike, akinek nem volt bnője de már smárolt)

2011. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki egyáltalán.

Nyugodtan alakíts ki kapcsolatot, ha valaki ezért elmenekül, "lecikiz" legalább tudod, hogy annyit ért!

2011. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Ha majd lesz egy komoly kapcsolatod, akkor a srác még értékelni is fogja szerintem.
2011. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!