Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen ciki szűznek lenni...

25 évesen ciki szűznek lenni nagyon ugye? 25/L

Figyelt kérdés
Azért alakult így mert szüleim szigorúan neveltek tizenéves koromban, nem nagyon engedtek el sehova sem. Most meg 25 éves létemre már én érzem cikinek ezért nem tudok kapcsolatot kialakítani.):
2011. okt. 1. 20:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%
Igen, borzalmasan ciki hogy nem dugott még meg a fél iskola, legyél öngyilkos.
2011. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a klubban.Nekem is így alakult,mert eddig a sors csak idiótákkal hozott össze.Szerintem egyáltalán nem ciki.Az a ciki,ha valaki mindenkivel lefekszik,aki szembe jön vele.
2011. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem feltétlenül kell emiatt kétségbe esned ! Ha egy srácnak igazán tetszel el nem lesz akadály ! :)
2011. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

ha bárkinek ciki akivel ismerkednél, akkor az a kapcsolat már nem tünhet jónak, ezt vki nagyon benézte, egyik válaszoló...

akinek ez ciki azt hagyd a fenébe. nagyon sokan vannak akik ezt értékelik majd és örülnek neki.

csak nehogy aztán rákapj és kiakarj próbálni másokat. ez az egy félelme szokott lenni a ffiaknak a szüz csajokkal szemben. de ezeket a félelmeket megfelelő viselkedéssel (értsd érezteted hogy komolyanveszed és ő kell neked) el lehet oszlatni könnyen.

2011. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szia Sorstárs! :) Én is ismerek pár lányt, akik kb. 23-24 éves korukban veszítették el a szüzességüket. Ismerkedem épp egy fiúval, és mikor kérdezte, h. meddig tartott a leghosszabb kapcsolatom, akkor elmondtam neki, h. még nem volt. Azt mondta, h. ez egyáltalán nem ciki, max. furcsa a mai világban, de inkább értékelendő. Ma már azért furcsa, mert sokan 14-15 évesen veszítik el. De amikor még mi voltunk annyi idősek, akkor szerintem az akkori 25 évesek között több lehetett a szűz, mint most. Dehát ez van, változik a világ.
2011. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát képzeljétek el, hogy én is ismerek egy lányt, aki meg 26 éves korában veszítette el a szüzességét. És Ő most a barátnőm! Nem ajánlanám, hogy sokáig halogasd ezt a kérdést megbeszélni! Nálunk is gond volt belőle, amikor csak akkor derült ki a dolog, amikor már egy centire volt a makk a hüvelytől! Ha tudom előre sokkal jobban fel tudok készülni rá. Így zavaró volt a dolog!Nem ajánlom a végsőkig való elhallgatást!Nálam sem nem pozitívum, sem nem negatívum, hanem egy helyzet, egy állapot, ami mulandó! A lényeg az ember és nem a hártya!
2011. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
24/f sorstárs.Hová valósi vagy?
2011. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!