Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek érdemes várni a...

Szerintetek érdemes várni a szex-szel házasságig?

Figyelt kérdés
Engem úgy neveltek, és úgy is szeretném csinálni, hogy azzal veszitsem el a szüzességemet, akit igazán szeretek. Vele is csak házasság után. Tudom, hogy ez a felfogás már nem menő, és régimódi, de vajon vannak még akik igy gondolkoznak?(esetleg pasik is?) Sokan azt mondják, hogy de mi van ha összeházasodtok és nem lesz jó a szex akkor mit csináltok? Hát szerintem ez marhaság. Mert ha ahhoz mész hozzá akit úgy igazán tiszta szivedből szeretsz, azzal a szex is jó kell, hogy legyen. Vagy ti mit gondoltok? És ha igazán szeretnétek valakit akkor várnátok rá a házasságig?
2011. okt. 15. 23:21
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Tényleg szép lenne. De ahogy olvasom a kommenteket még jobban elbizonytalanodom, hogy fogoke én találni egy ilyen pasit..
2011. okt. 15. 23:43
 12/27 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan srácot aki 3.5 éve van együtt a párjával, nagyon jól ismerem őt, mivel ő a testvérem és még mindig nem feküdtek le a baratnőjével mert a csaj 16 volt mikor összejöttek, s persze akkor túl korai volt és inkább nem fekszenek le, mintsem becsússzon egy gyerek, hiszen védekezés esetén is megtörténhet ilyesmi. Nem tudom meddig akarnak várni, de majd eldől, de még mindig nagyon jól működik a kapcsolatuk és szerintem ezzel, hogy eddig nem volt szex közöttük annyiban tettek jót a kapcsolatnak, hogy még mindig nem veszítették el az érdeklődésük egymás iránt és van még ez a szex dolog, ami tartja bennük a kívácsiságot egymás iránt.
2011. okt. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ismerősöm (21 éves lány), akit nagyon vallásosan neveltek, és ő sem akarja elveszíteni a szüzességét a házasságig. 3 évig volt egy barátja, akivel szétmentek, de azóta már majdnem 1 éve megint van barátja. Tehát úgy látszik, van olyan fiú, aki tudja ezt a dolgot tolerálni...

És amúgy én hasonlóan gondolkodok a többi dologról, amit írtál- ha igazán szerelmesek vagyunk valakibe, akkor ott igen is jól fog működni a szex is- mert a két fél képes lesz rá, hogy összecsiszolódjon.

Mi 4 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve élünk szexuális életet, előtte petting volt. A 3 év alatt SOHA nem volt aktus közben orgazmusom, csak orális szex során tudtam kielégülni. Ennek ellenére mégis azt kell mondanom, hogy leíratatlanul élvezem a szeretkezéseket, mert az egésznek a lényege a szerelem, amit a párom iránt érzek, az egész szeretkezés arról szól, hogy a szerelmet megéljük egy magasabb fokon- és így egyszerűen a 3 év alatt nem volt olyan, hogy egy kicsit is rosszabb lett volna, mint máskor, minden egyes alkalom egy csoda. És 3 év után sikerült odáig eljutnunk, hogy miután orálisan kielégít a barátom az előjáték során, aztán behatol, onnantól folyamatosan azt érzem az egész aktus közben, hogy orgazmusom van... Csodálatos érzés Vele szeretkezni, mindig is az volt, és azért, mert szerelmesek vagyunk egymásba, és a szeretkezést nem a testi vágyak kiéléseként, hanem a szerelmünk megéléseként fogjuk fel.

És ha ebből indulok ki, akkor igen is állítható, hogy ha két ember úgy házasodik össze, hogy előtte sosem szeretkeztek (de ez nem zárja ki a pettinget!), de igazán szerelmesek egymásba, akkor jól fog működni a szex is- egyrészt mert nem a testi részét fogják előtérbe helyezni, másrészt képesek lesznek megbeszélni a problémákat, és közösen megoldásokat találni.

Úgyhogy szerintem semmi baj nincs a felfogásoddal, ahogy már írtam is, van olyan ismerősöm, aki vár a házasságig, és mégis már több barátja is volt, tehát van fiú, aki igen is tudja ezt tolerálni. És akkor jó igazán egy szeretkezés, ha tiszta szívből szereted a másikat, és akkor tényleg igazán jó lesz.

Jah és az utolsó kérdésre válaszolva: igen, várnék rá. Bár nem valószínű, hogy van ilyen fiú, de ha úgy alakulna, akkor igen, várnék.

20/L

2011. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
NEM!!
2011. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

ez rajtad áll.

ne ezen a hülye gyk-n akarj választ kapni a kérdésedre.


döntsd el te magad.

2011. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

16évesen elég furcsa, hogy így gondolkodsz, de szerintem reménytelen. manapság nincsenek olyan pasik, akik várnának egy csajra, pláne HÁZASSÁGIG(!).

így sosem lesz normális pasid. vagy sosem lesz pasid...;):S

2011. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem, hogy mr volt pasim.
2011. okt. 16. 16:52
 18/27 anonim ***** válasza:

és valószínűleg azért is szakítottatok, mert nem hagytad magad. még ha nem is mondta.

utolsó voltam.

2011. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
nem azért szakitottunk. De azért igazad lehet neked is. Nem tudom. Már nagyon kevés olyan fiú van, akinek hasonló a gondolkodásmódja.
2011. okt. 16. 21:09
 20/27 anonim válasza:
87%
Lesz olyan pasi,aki fog rád várni.az én párom is vár rám..már 1 éve....és bevállalta azt,h házasságig vár,mert tudja azt,h ez nekem mennyire fontos...most már azzal van a baj,h én nem akarok várni,mert nagyon szeretem őt és szeretnék vele szerelmeskedni....ne hallgass másra,csak a szívedre...most még ezt így jól gondolod....majd az élet eldönti,h miként cselekedj...
2011. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!