Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek csak azért van velem?

Szerintetek csak azért van velem?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.Két hete vagyok együtt a barátommal,de máris felhozta a témát.Én mondtam,hogy nekem még korai és nem szeretném.Azt mondta tud várni,de nem úgy látom..

Megbeszéltünk egy találkozót,felmentem hozza és akkor is akarta.Azt mondta,hogyha a szexet nem is,de legalább pettingeljünk.

Szerintetek.. ?


2011. okt. 20. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

pofozd meg a kis szatírt

fiatalok is vagytok (legalábbis te) meg 2 hét az nagyon nagyon rövid idő

2011. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért.. :S
2011. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd! kis p¤cshuszár csak azt akarja :/...nem érdemli meg a szüzességed, várj normális srácra, aki nem erőlteti...ezek után vagy dobna vagy ugyanúgy rád erőltetné az anált, mély torkot és egyéb dolgokat, amiket te esetlegesen nem szeretnél csinálni...csak azt tedd amit tiszta szívből te is szeretnél :)és ha meg is tennétek, látom te nem vagy rá felkészülve, nem is szeretnéd, rágörcsölnél, és fájna a szüzességed elvesztése.(szerintem)

puszi

2011. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt hiszem igazatok van..
2011. okt. 20. 20:43
 5/10 anonim válasza:
100%
"felmentem hozza"...Mégis mennyi idős a barátod?
2011. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
akkor szeret igazán, ha tud várni. mondd meg neki, hogy ha nem tud várni, amíg te lelkileg föl nem készülsz rá, akkor húzhat. De a fiúk mind ilyenek amúgy, és ha kell, hosszan magyarázd el neki. :))
2011. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát, eléggé úgy túnik, h a fő céljai közt van...valszeg utána ott is hagyna
2011. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellene bármilyen szexuális tevékenységet tenned vele ilyen fiatalon, lelkileg felkészületlenül rá, s főleg 2 hetes "kapcsolat"-ban!!! Csók, simi, tapi, ruhán át és csókolom! Ossza be! Mit képzel?? Ne hagyd magad, ne légy olyan kis naiv tinilány te is akit a srácok ide-oda rángathatnak... :)

20/N

2011. okt. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 hét alatt a másikról semmit nem fogsz megtudni.

Akkor meg mi értelme van a szexnek vagy bármi másnak?

Ha nem tud várni az az ő baja

2011. okt. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne menj bele a pettingbe sem! Teljesen egyértelmű, hogy CSAK A PUNCIDAT akarja!
2011. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!