Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elárulta másoknak hogy nem...

Elárulta másoknak hogy nem volt még senkim. Hogy büntessem meg?

Figyelt kérdés

Volt korábban egy önsajnáltató kérdés amire a válaszomban már leírtam példaként az én esetemet(ezt),de ott nem tértek ki rám.nem is kellett majd most:


Szóval egy társaságban ahol voltak lányok is szép számmal,öcsém egy szokásos dumában (mi más lett volna a téma mint a szex) elkezdte sajnáltatni magát hogy szűz.Nemtudom lehet hogy ez a balfék arra számított hogy sajnálatból terpeszteni fognak,de inkább huhugtak hogy "...dedurva nahát óó ez kemény..."És mikor már kezdett kellemetlen lenni neki a saját főztje átterelte rám a témát hogy nekem sem volt még csajom pedig én még idősebb is vagyok.Persze engem is kiröhögtek.

Nem tegnap történt az eset de még mindig forrongok.hogy büntessem meg hogy elvegyem a kedvét ettől??

VÁÁÁÁÁÁÁ


2011. okt. 24. 21:10
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
szerintem nem kell őt büntetned, és szard le hogy mások mit gondolnak. nem értem miért gáz az, ha nem volt még barátnőd. ne az határozza meg a döntéseidet és az életedet, hogy mit gondolnak mások. teljesen normális, hogy nem akarsz egy akármilyen csitrivel lenni esetleg...
2011. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!