Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elárulta másoknak hogy nem...

Elárulta másoknak hogy nem volt még senkim. Hogy büntessem meg?

Figyelt kérdés

Volt korábban egy önsajnáltató kérdés amire a válaszomban már leírtam példaként az én esetemet(ezt),de ott nem tértek ki rám.nem is kellett majd most:


Szóval egy társaságban ahol voltak lányok is szép számmal,öcsém egy szokásos dumában (mi más lett volna a téma mint a szex) elkezdte sajnáltatni magát hogy szűz.Nemtudom lehet hogy ez a balfék arra számított hogy sajnálatból terpeszteni fognak,de inkább huhugtak hogy "...dedurva nahát óó ez kemény..."És mikor már kezdett kellemetlen lenni neki a saját főztje átterelte rám a témát hogy nekem sem volt még csajom pedig én még idősebb is vagyok.Persze engem is kiröhögtek.

Nem tegnap történt az eset de még mindig forrongok.hogy büntessem meg hogy elvegyem a kedvét ettől??

VÁÁÁÁÁÁÁ


2011. okt. 24. 21:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként?
2011. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

25múltam nemrég

az ominózus esetnél mégcsak 24 voltam de ez sztem nem változtat a lényegen

2011. okt. 25. 14:53
 13/21 anonim ***** válasza:

figyi, a tesód, ráadásul fiú. adj neki pár taslit, mint jó tesók közt szokás :D ez pont elég büntetés lesz neki.

te sem lehetsz vmi nagy észlény ha ezen igy felhuztad magad... értelmes ember ezzel nem törődik. ja, meg a társaságod is béna, ha ezér kiröhögnek... tuti nem járnék olyan társaságba ahol ez ciki... szánalmas aljanép...

2011. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

"25múltam nemrég "

És még anyádnál laksz?

Na, az a ciki!

2011. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
amugy sokáig nekem is ilyen volt, nem a kedvességgel van gond. mehet az csak nem kell eltúlozni, maradj férfi közben.kezdj el nyomulni minnél több csajra, ha visszautasitanak légy kitartó, és támadj még 2szer. akár egy sikerélmény is megváltoztathat gyorsan , és igazi pua leszel
2011. okt. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

ciki hogy anyámnál lakom? hát ha ciki az hogy farzsebből nem tudok egy budapesti kérót venni akkor lehet hogy ciki vagyok.nekem nem mindegy hova költözöm(a bárhova csak el innen nem az én műfajom).albérletet meg eleve hülyeségnek tartom kivétel talán ha valaki egyetemista és messze van a lakhelye a sulitól.Ja vagy lehet nekem is devizahitelt kellett volna felvennem anno hogy +1 ember bőgjön most a híradókban.Azok is ahelyett hogy minél több önrészt spóroltak volna inkább secprec felvettek egy rakat hitelt csakogy ne legyenek cikik.

érdekes az osztálytalálkozón egy csaj szintén értetlenkedett hogy miért nem költöztem még el.Megmondtam neki hogy én vele ellentétben nem találtam egy kiégett középkorú fószert ,noha nem is kerestem.

2011. okt. 26. 11:18
 17/21 anonim ***** válasza:
Bár én még csak 18 éves vagyok én is ilyen cipőben járok :S
2011. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

megelőzve azt hogy valaki más híjján a külsőmben keresse a titok nyitját :

nem vagyok egy ffi fehérneműmodell,ugyanakkor nem is lehetne velem ijesztegetni gyerekeket.megvannak a fogaim,nincsenek elálló füleim,nem kopaszodom stb..mondhatnám úgy nézek ki mint xezer másik srác.

Egyszerűen azoknál akikre hajtottam-nekem se tetszik azért bárki-nem ugrottam meg a szintet, noha ők se tartottak egyértelműen rondának

Az eredmény szempontjából ugyanakkor mindegy hogy fél perccel késem le a vonatot vagy negyed órával,ugyanúgy nem vagyok rajta

2011. okt. 26. 11:26
 19/21 anonim ***** válasza:
figyelj rám, már harmadszor irok neked ide. szedd össze magad, férfi vagy, tedd oda magad, gyakorolj, valószínűleg a technikáddal van baj. kezdj rondább átlagosabb lánnyal akit könnyen elérhetsz, aztán lépj tovább magasabb szintre
2011. okt. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

figyu kérdező ne is törődj a sok senkivel, de az a helyzet hogy a te korodú lányok még talán normálisabbak mint a korombeliek, az meg szerintem nem szégyen hogy a szüleidnél laksz. Te neked még jó hogy tudsz valahol lakni, de képzeld el akik nem. Egyébbként még nekem sem volt barátnőm, bár én fiatalabb vagyok mint te és bízom benne hogy nem kell addig várnom mint sajnos neked.

Sok sikert...


17/F

2011. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!