Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezt hogy lehet elmondani?...

Ezt hogy lehet elmondani? Főleg fiúk válaszát várom.

Figyelt kérdés
Most nincs barátom... és olyan sincs aki tetszik... de ha lesz és esetleg eljutnánk oda, hogy lefeküdjünk egymással, akkor hogy mondjam el neki hogy szűz vagyok. 17 éves vagyok szerintem ez így normális, de ha egyszerűen elmondom akkor arra ti fiúk fel vagytok készülve?
2011. okt. 30. 19:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

aki több100 lánnyal volt, az elvárja hogy teljesítsen a lány az ágyban, így valószínű szűzzel nem kezd.


aki csak 1-2 csajjal volt, annak nem számít hogy szűz vagy-e vagy nem. max annyit hogy gyengédebb lesz.

2011. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok! :)
2011. okt. 30. 21:01
 13/17 anonim válasza:
Szerintem ne mondd meg neki
2011. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Hidd el neked is jobb lesz ha elmondod a srácnak majd időben, hogy te még szűz vagy ha a szex szóba kerül mert ez úgyis kiderülne amikor szexre kerülne a sor. Ez egyébként akár vonzó is lehet egy srác számára hogy te még szűz vagy. Másrészt egy szűz lánnyal gyengéden kell bánni és erre nem árt neki se felkészülni lelkiekben. Ha megfogadsz egy tanácsot akkor ne add magad oda olyan srácnak akivel nem vagytok kölcsönösen szerelmesek egymásba. Ez sokat jelent az első alkalomnál hidd el és a további szexuális életedet is befolyásolhatja. Meglátod majd hogy úgy a legjobb a szeretkezés ha szerelmesek vagytok egymásba. Persze ez az én véleményem :) 17/F
2011. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A ne mondd meg neki szóba sem jöhet mindenképp őszinte leszek és veled teljesen egyetértek kedves utolsó és elhiheted így szeretném és azt hiszem eddig jól csinálom mert én nemrég csókolóztam először és nekem az is egy fantasztikus élmény maradt és az is marad mégha a sráccal végül nem is úgy alakult. Szóval köszönöm a válaszokat! :)
2011. okt. 30. 23:13
 16/17 anonim ***** válasza:

van egy gyönyörű lány akinek tetszem (szüzike vagyok) és még azon is csodálkoztam hogy 16 évesen szűz, azon meg pláne hogy palia se volt sose^^ Megfogtam Isten lábát!

Nekem fontosabb lenne a petting mint a dugás, szal sztem nem fog kidobni senki amiért szűz vagy.

F18

2011. okt. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én is olyan lány vagyok mint az akinek te tetszel mármint hogy nem volt még sose kapcsolatom, szűz vagyok csak 1 évvel idősebb, 17.
2011. okt. 31. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!