Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Helyes-e amit tenni készülök?

AgeOne kérdése:

Helyes-e amit tenni készülök?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy 19 éves lány vagyok, de még szűz. Már nagyon kívánom a szexet, de nem vagyok az a fajta aki csak úgy odaadja magát akárkinek. Most viszont van egy régi ismerősöm akivel sokat beszélgettünk írásban az elmúlt időszakban mert 2-szer is találkoztunk utcán és felvettük újra a kapcsolatot. Nagyon kedves aranyos szintén szűz srác, és beszéltünk róla, hogy lehet ,hogy együtt kéne csinálnunk az elsőt decemberben mikor haza megyek, mert jelenleg külföldön dolgozom, de sajnos eléggé hezitálok rajta. Nem tudom, hogy helyes döntés-e pláne egy másik szűzzel így bevállalni a dolgot.
2011. nov. 3. 19:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem tudom hogy tud-e várni, de ha találkozunk és megszeretjük egymást akkor kénytelen lesz mert májusig semmi képpen nem tudok haza jönni azután, hogy vissza megyek majd januárban.

De még egyszer köszi a válaszokat!

2011. nov. 3. 20:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Májusig még én is várnék:)
2011. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia...hát én fiúként én is így voltam, bár én egy nem szűz lánnyal voltam..megbeszéltük, megtörtént aztán helló..rá 2 hónapra megismertem a szerelmet és annyira megbántam hogy el mondani nem lehet..igaz, vele odáig nem jutottunk, de egész más egy olyannal akit szeretsz!

Szóval, szerintem felejtsd el...nem jó ötlet.

18F

2011. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!