Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már nagyon vágyom arra, hogy...

Már nagyon vágyom arra, hogy valakivel együtt lehessek. Most van rá lehetőségem. Megtegyem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és szűz. Van egy srác, akivel összejöttem, de kidobtam, mert volt egy elég nagy félreértésünk. Most tisztáztuk, újrakezdhetjük. Nagyon szimpatikus, de szeptembertől elköltözik. Érzek iránta valamit, ami szerelem lenne, ha tudnám, hogy nem lesz vége mindennek ősszel. Annyira szeretném, ha vele megtörténne. Ő megértő és figyelmes, de mivel tudom, hogy véges lesz a kapcsolatunk, már most lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem így illene elvesztenem a szüzességem, hanem egy rendes, tartós kapcsolatban. Mit tegyek?


Tudom, én is mondtam már nem egyszer ezen az oldalon, hogy csak akkor veszítse el valaki, ha már nincsenek benne kételyek. De most ezt ne mondjátok légyszives. Ha nem kerülnénk nagyon messze egymástól szeptemberben, akkor én sem vacilálnék.


Ti mit gondolnátok egy olyan lányról, aki így is belemegy egy szexuális kapcsolatba, hogy tudja, hogy vége lesz nem sokára?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. máj. 6. 21:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A kérdésem egy kicsit félreérthető. A valaki megnevezés természetesen erre a srácra vonatkozik, nem arra gondolok, hogy bárkivel el akarom veszteni a szüzességem, mert cikinek tartanám vagy ilyesmi.
2009. máj. 6. 21:32
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Semmi rosszat nem gondolok rólad/gondolnék egy ilyen lányról. Nem szabad mindig évekre vagy hónapokra előre gondolkozni mert akkor sosem leszel igazán felszabadult és boldog, mert mindig ilyeneken fogsz rágódni, mint pl. ez az eset. Élvezd a vele eltöltött perceket, ameddig tudod, ráérsz később keseregni. Ha pedig úgy adódik alkalom, hogy megtörténhet, és akarjátok, akkor miért ne?
2009. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem jó ötlet. én biztos nem mennék bele.. kár, hogy véget ér a kapcsolatod, főleg ha rendes a srác és még szereted is:( de hidd el, bánni fogod ha most lefekszel vele. pont azért, mert ha megtörténik, utána elváltok, és mégjobban fog hiányozni.. inkább várd meg a megfelelő fiút és a megfelelő alkalmat:) de igazából erről neked kell döntened, ez csak az én véleményem volt:)
2009. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vélem ezt magadban kell eldöntened ... De én egy egyszerű szimpatizálásra és testi vonzalomra nem tenném fel a szüzességem. Mert ez még szerelemnek sem nevezhető. Inkább hangzik egy romantikus regénybe illő fantáziálgatásnak. De ezt nem bántásból írom, csak nem szabad mindig engednünk a pillanatnyi "fellángoló" vágyainknak. Vannak akik azt mondják: Élj a mának! Szerintem viszont van amikor inkább a holnapnak kell, hogy eleget tegyünk. Ha ezzel a sráccal megörténne az első, bármilyenek a körülmények, BIZTOS, hogy nagy nyomot hagyna benned (már csak amiatt is mert elköltözik) és talán meg is bánnád ... Főleg akkor ha beköszöntene az életedbe egy igazi, nagy szerelem hiszen már korban nagyon is érett vagy rá és mennyire gyötörne a tudat, hogy igazából egy egyszerű fellángolás miatt vesztetted el a szüzességed egy olyan fiúval aki iránt gyakorlatilag semmit nem éreztél, maximum egy gyengébb kötődést, vonzalmat.

Ahogy mondtam, Neked kell döntened ebben a kérdésben! Ez a saját életed viszont szüzességből azaz abból a bizonyos "első alkalomból" csak egy van! Akármilyen is a mai átlagfelfogás én azt mondom, becsüld meg amíg megvan. Mert egyáltalán nem szégyen vagy ciki, hogy 19 évesen még szűz vagy még ha ezt nagyon sok ember így is gondolná. Még nem érkezett el a Te időd de hidd el, hogy idővel el fog!

Remélem helyesen döntesz! :)

2009. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Fölösleges a szüzességet túlmisztifikálni. Akkor és azzal feküdj le, amikor és akivel szeretnél és jólesik.
2009. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Messze nem az vezérel, hogy mi a mai trend, ha azt követném, akkor már évek óta nem lennék szűz. Voltam már szerelmes, tudom, hogy milyen érzés, csak ott nem jutottunk el idáig. És tudom, hogyha találkozunk ezzel a fiúval, akkor bele fogok szeretni, csak most direkt távoltartottam magamtól, hátha el tudom felejteni, de nem ment. És attól félek, ha kihagyom Őt, akkor majd azt is bánni fogom, ahogy lehet, hogy azt is bánni fogom, hogyha megteszem. Jaj, nem tudom. De köszönöm a válaszokat! Elgondolkodok mindegyiken.

2009. máj. 6. 21:47
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálok. Rögtön feküdjön le minden fiúval akivel jólesne Neki? Szép is lenne ha mindenki mindenkivel lefeküdne amikor, ahol és akivel jól esik Neki ... én nem díjazom ezt a szabadelvűséget. Én nem azt mondtam, hogy legyen 40 éves koráig szűz és járjon csadorban csak, hogy egy nőnek (legalábbis a normálisabb fajtának) mindig sokat jelent az a bizonyos első alkalom. És az, hogy valaki hol ezzel hol azzal lefekszik csak mert épp megkívánja vagy mert érez iránta egyfajta vonzalmat nem egy építő jellegű életstílus. Ez az én véleményem de a mai felfogás szerint kb. 100an lefognak pontozni. :) Pedig 18 éves vagyok ... De attól még láthatom másképp a dolgokat.
2009. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Gyerekek az első alkalom csak annyit jelent, hogy ez az, amit az ember soha nem felejt el, soha. És nem kell túlmisztifikálni, jól mondták előttem.

Ha ő azt szeretné, hogy ezzel a fiúval történjen, akit mint láthatod, még szeret is, és még lelkifurdálst is érez emiatt igazán nem egy hüylelány aki fűvel-fával megtenné ezért, szóval hagyjátok már békén.

2009. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy az első meghatározó. Ezért is nem dobtam magam még oda senkinek, pedig jelentkező lett volna rá. De ez a fiú más. Amikor együttvagyunk olyat érzek, amit még azzal a fiúval sem éreztem, akibe szerelmes voltam. Nem tudom, hogy miért, de itt minden intenzívebb. És tudom, hogy az első vele jó lenne, csak nem tudom elképzelni, hogy utána tükörbe tudnék-e nézni. Még egyszer köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!

2009. máj. 6. 22:08
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést meglehet fordítani is: ha nem teszed meg vele, lehet hogy részegen egy ismeretlennel egy bulin csinálod, úgy hogy nem is érzel iránta semmit...

Lehet, hogy nem kellene lemaradnod róla. De ezt csak te tudhatod igazán...

2009. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!