Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már nagyon vágyom arra, hogy...

Már nagyon vágyom arra, hogy valakivel együtt lehessek. Most van rá lehetőségem. Megtegyem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és szűz. Van egy srác, akivel összejöttem, de kidobtam, mert volt egy elég nagy félreértésünk. Most tisztáztuk, újrakezdhetjük. Nagyon szimpatikus, de szeptembertől elköltözik. Érzek iránta valamit, ami szerelem lenne, ha tudnám, hogy nem lesz vége mindennek ősszel. Annyira szeretném, ha vele megtörténne. Ő megértő és figyelmes, de mivel tudom, hogy véges lesz a kapcsolatunk, már most lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem így illene elvesztenem a szüzességem, hanem egy rendes, tartós kapcsolatban. Mit tegyek?


Tudom, én is mondtam már nem egyszer ezen az oldalon, hogy csak akkor veszítse el valaki, ha már nincsenek benne kételyek. De most ezt ne mondjátok légyszives. Ha nem kerülnénk nagyon messze egymástól szeptemberben, akkor én sem vacilálnék.


Ti mit gondolnátok egy olyan lányról, aki így is belemegy egy szexuális kapcsolatba, hogy tudja, hogy vége lesz nem sokára?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. máj. 6. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha már most lelkiismeretfurdalásod van, NE TEDD! Saját tapasztalatból mondom, mert én is így vesztettem el a szüzességemet annó...Azt gondoltam, hogy szex után megváltozik a kapcsolatunk...Megváltozott...De nem úgy, ahogy én akartam...Nem találkoztunk csak két évire rá.

Szerintem várj, ha vártál már mostanáig, várj, a következő barátodra.

L, 18

2009. máj. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nézd a jó oldalát a dolognak!lehetsz fél év boldogságban azzal akibe szerelmes vagy!annak adhatod aki szeret és te is mi kell még .nincs rá garancia hogy lesz tartós kapcsolatod utána ,ez butaság lenne kihagynod és kitudja lehet a távolságot is túl élitek!ma már internet van meg mindenhogy érintkezhettek ne add fel ilyen könnyen légy boldog ha többre nem akkor most fél évre!
2009. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amikor együttvagyunk olyat érzek, amit még azzal a fiúval sem éreztem, akibe szerelmes voltam.


Mi itt a kérdés akkor? Ha nem költözik el,akkor is meg van rá az esély,hogy x hét,hónap,év után szakitotok. Én nem irok konkrétumot,hogy mit tegyél,azt irom,hogy a helyedben én szexelnék vele addig is minél többet.. nem kell tartogatni magad,azért mert igy "illik".Kit érdekel mi illik meg mi nem?

2009. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Dönteni még mindig nem tudtam, de azt hiszem találkozunk továbbra is, és majd eldől, hogy mi lesz.

2009. máj. 8. 11:45
 15/15 anonim ***** válasza:
Sztem meg tedd MEG!!! Attól hogy az útjaitok szétválnak, de SZERETED, attól még lehet csodaszép. Vedd úgy, hogy búcsúajándék TŐLED! Amugy, nem biztos hogy végérvényesen vége, volt már ien, hogy egy szerelem egy távkacsolatot is kibírt, s ma egy boldog pár...
2009. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!