Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek lefeküdni a barátommal....

Félek lefeküdni a barátommal. De ő már nagyon szeretné. Engedjem magam?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 18:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jah, értem.


Ez esetben, ha te nem szeretnéd, akkor ne tedd meg.

Várjatok még egy kicsit, kitudja mit hoz a holnap?

Lehet 1hét múlva már nem is lesztek együtt.

A ti korotokban ez eléggé jellemző, főleg hogy minden kis dolgon összetudtok veszni, aztán 1 nap után újra egymás karjába omoltok.

2hónap az még nagyon kis idő. :)

2011. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
meg nincs is szerelem köztünk..teljesen más lenne ha nemlennék szűz..akkor oké lefeküdnék vele..dee így inkább még nem..és köszi a válaszokat
2011. nov. 6. 19:09
 13/18 anonim válasza:
Megismerkedünk? Én nem igen verlek át
2011. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Am akkor lenne jo ha lene kb 8 hónap mert ez ojan mint Cristofel Veronika csak baszni kell(ett) neki
2011. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele! Akkor kezdj bele a szexuális életbe,ha TE is akarod és ne befolyásoljon a pasi véleménye. A szex nem arról szól,hogy engedem magam vagy nem. Az már régen rossz ha így éled meg. Inkább várd meg míg szerelmes leszel és lekaparod a falat,úgy kívánod a másikat. Egyébként szerintem a szüzesség elvesztése után sem kéne,hogy ez az elv megváltozzon,nem értem még gondolod azt,hogy nem szűzként könnyebbek oda kell adni magad.
2011. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
csak cumizd le de több ne legyen
2011. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ne engedd! 2 hónap semmiés még gyerek vagy
2011. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Végül mi lett?:)
2016. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!