Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lesz az első alkalom?

Hogy lesz az első alkalom?

Figyelt kérdés

a kérdés arra vonatkozik hogy ha a különböző testnevek elszabadulnak akkor mit csinálunk?

csak nem azon fogunk feküdni egész este.


2011. nov. 10. 20:19
 1/7 anonim válasza:
gondolom , testnedvre gondoltál , és de , azon fogsz aludni , de ha nem teszel rá takarót , és elmentek zuhanyozni esetleg mondjuk enni is , akkor nagyjából megszárad , ha nem akkor meg ha hozzáérsz , jóóóó hideg;)
2011. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
első vagyok: de megnyugtatlak , nem csak az első alkalomnál van így... ha esetleg óvszerrel védekeztek , akkor csak a lányból érkező nedvek kerülhetnek oda.... ha nem azzal , akkor mindenkiből érkező oda kerül(feltéve hogy nem rohan egyből a zuhanyzóba hogy ott folyjon ki belőle)
2011. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :DD de azért egyéb véleményeket is várok :)
2011. nov. 10. 20:44
 4/7 Chupachups ***** válasza:

Ha elszabadulnak, bizony rendorkutyaval kell nyomozni es elkapni oket.


Vagy a konnyeb megoldas ha vesztek gumit, esetleg pzs-be elvez.

2011. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát fel kell törölni, aztán elég hamar megszárad. én azon alszok még 1 hónapig utána mert nem viszem haza kimosni a lepedőt olykor 3naponta...

na meg már kamaszkoromban is mikor "divat" volt nálam az éjszakai magömlés, hát nem lett naponta mosva... és büdös sem lettem és nem is haltam bele hogy azon aludtam másnap is...

2011. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Chupachups ***** válasza:
bazzd ez ocsmanysag..hogy a picssaba lehet olyan lepedon aludni? inkabb verd a markodba , es szepen kimesz a furdobe s lemosod.
2011. nov. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi ezt a dolgot egy törölközővel oldjuk meg. Amikor már elég nedvesek vagyunk és közel vagyunk a csúcshoz alánk rakjuk a törölközőt és kész. Amikor felkelünk zuhanyozni akkor pedig félretesszük és az ágyneműnek semmi baja.
2011. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!