Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves szűz pasi vagyok....

21 éves szűz pasi vagyok. Félek elveszteni a szüzességem, mert nem tudom hogy most a borotvált, vagy a designos-ra borotvált vagy a szőrös farok a divat, és rossz lenne ha ezért megvetne a csaj. Sosem borotváltam még, milyenre csináljam szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 23:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
vannak még értelmes pasik a világon :)
2011. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

amúgy azokat a válaszolók, akik lepontoztak 3 nagy csoportra oszthatók: 1) akik nem tudják, hogy mi a kettős mérce; 2) akik nem értik az iróniát; 3) akik szerint a nőknél a borotválás az alap, a ffiaknál meg a parancsolgatás.


akárhogyan is oszlanak meg a lepontozók a három csoport között, mindenképpen szégyenteljes az eredmény.

2011. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
AZ utolsó pont nem függ összs, egy válaszadónál sem láttam, hogy egyszerre említette volna mind a kettőt, szóval akkor 4 csoportba oszthatóak :D
2011. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
te vagy nem vagy 21 éves vagy inkább nem akarok tudni róla hogy valaki 21 évesen itt tart...
2011. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
auuuuu..... ez durva
2011. dec. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
annyira felesleges amiken agyalsz.. :D ha gondolod, borotvald le.. az én allaspontom, h ha férfi, akkor legyen szőrös.. de nem mindenki van ezzel igy.. aki viszont szeret, annak édesmindegy lesz :)
2011. dec. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!