Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves szűz pasi vagyok....

21 éves szűz pasi vagyok. Félek elveszteni a szüzességem, mert nem tudom hogy most a borotvált, vagy a designos-ra borotvált vagy a szőrös farok a divat, és rossz lenne ha ezért megvetne a csaj. Sosem borotváltam még, milyenre csináljam szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 23:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%

2011.12.05 01:04!

Az előtted lévő vagyok.

Patriarchális? Nem, a legkevésbé sem tartom magam maradinak. Hidd el, próbáltam azt is amit te mondasz, lehet nem figyeltél arra amit én, de írtam, hogy a kapcsolat elején ajánlom mindenképpen. Én sem vagyok egy tahó, paraszt, de tapasztalataim alapján a lányoknak sokkal jobban bejön, ha a pasi határozott és kiegyensúlyozott, tehát akár az első randin is mindenről én döntök, hogy hova megyünk, mikor és miért és eddig egyszer sem volt belőle feszkó, se tiltakozás, se ellenszenv. Később persze ez lényegesen oldódik, én is alkalmazkodok, de az a helyzet már más.

2011. dec. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Bocs, újra olvastam és a helyzetre írtad ezt a rendkívül eredeti szakszót:D Erre annyiban reagálnék másképp, hogy épp hogy aktuális ez a "stílus" hiszen a mai lányoknak 10 esetből 7-nek a "rossz fiúk" jönnek be, ez a viselkedés pedig mindenképpen megállja a helyét ezen a fronton
2011. dec. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ha a srácok ezen gondolkodnának, mind szüzek lennének, a lányok meg mind leszbik...
2011. dec. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Úristen,ezen tényleg nem kell ennyit agyalni!ahogy neked jobban tetszik,de ha tudni akarod sok helyen olvastam már,h (talán!) inkább a karbantartott jön be a csajoknak!tehát nem is dzsungel,de nem is a full kopasz!

ne görcsölj ezen ennyit,baromira felesleges!

nekem is pl a karbantartott jön be inkább,de soha nem utasítanék el egy pasit azért,mert neki teljesen szőrös.

az a csaj meg aki ezt megteszi,az annyit is ér!

24n

2011. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
más dolog határozottnak lenni, és más parancsolgatósnak..
2011. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
nekem mind1 de ha azt szeretned ha oralisan is kielegitsen akkor borotvald le. oszinten. nem szeretjuk ha szoros lesz a szank ugy ahogy ti sem ;)
2011. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%

ÁÁÁÁ ezt a napomat se lehet innentől kezdve elrontani.


Kérdező. mi vagy te?


Palotapincsi vagy ember. Amely csaj kinevetne ilyenért azt ágyastól dobnám ki a lakásból.

2011. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
45%
bezzeg ha lány lenne a kérdező, akkor mindenki kiakadna, hogy miért nem egyértelmű, h borotválja! kettős mérce, igaz? Nőknek kötelező, a férfi meg attól férfi, hogy a kapcsolat elején ostoba tárgyként kezeli a nőt.
2011. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
a rövidet szeretik
2011. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
14:52 : végre egy normalis ember :D aki nem úgy hősködik h idióta, patriarchális " poénokat " dob be, hanem normalisan gondolkodik.. amugy pasi vagy?
2011. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!