Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből komoly normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből komoly normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
5 hónapja ismerkedtem meg egy pasival, én 20 vagyok ö 30. Szexkapcsolatnak indult, 1 szer szét is mentünk mert ö nem akart komolyabbat, de pár hét után újra összeakadtunk és azóta egyre jobban mélyül el a kapcsolatunk. Érzem rajta, hogy már máshogy áll hozzám, mikor együtt vagyunk sokat puszil, ölelget, rengeteget nevetünk együtt és mindig van beszédtéma. Remekül passzolunk, szexben és mindenhogy. Szinte ragyogtat engem, és a legjobbat hozza ki belőlem. Mondtam neki, hogy nem leszek már sokáig ilyen heti 1-2 alkalmas szerető, akkor engedjen el, de nem akar. Azt mondta el tudja képzelni komolyan is már, és tudja h ezt nem lehet sokáig húzni. De most ünnepek előtt alig van ideje rám, elvileg sok a munka, és későn ha hazaér már nem hív át magához, időt kért, hogy legyen rám több ideje, mert nagyon szeret velem lenni....ezt tudom is, 1-2 elmondtam neki h elegem van, de nem mondanám hisztinek. Most pedig várok... szerintetek lehet ebből komolyabb? Lehet, hogy a korkülönbség miatt hezitál? Mert tart a koromtól? Megéri "küzdeni" egy férfiért? vagy várni rá? nyilván csak úgy kérdezem, ha egyértelmű, hogy nem hagyom hidegen. Köszönöm a segítségeteket!
2011. dec. 14. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem küzdenék egy pasiért sem. Ha akar, akkor akarjon, és vágjunk bele, ha nem, akkor pedig hagyjuk. Azért 30 évesen ez a nem tudommit akarok nagyon komolytalan.
2011. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem keresném többet. Majd ha megálmodta így 30 évesen, mit aker, közölje.
2011. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*akar
2011. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Adj neki egy határidőt, mondjuk január 15.

És azért kíváncsi lennék a helyedben, hogy a közelgő ünnepekből mennyit akar veled tölteni. Mert ha semennyit, akkor a január 1 is sok határidőnek.

2011. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, mint te, kedves kérdező, csak én nem bonyolítom túl ennyire.:)

A pasi fiatalabb nálam pár évvel, relatív régóta ismerjük is egymást, egyszer szétmentünk pár hét után, mert ő nem akart komolyabbat, most megint együtt vagyunk, elvileg csak szexkapcsolat, de mindketten tudjuk, hogy ez azért egy picikét több annál. Nem sokkal, de egy picikét több.


Nekem az a taktika válik be, hogy NEM kezdek bele annak boncolgatásába, hogy mi lehet ebből. Nem azt mondom, hogy nem érdekel, mert hát ember vagyok én is, de hagyom, hadd menjen a maga útján, aztán tart, amerre tart. Mellette nézelődök, keresgélek, nem vagyok hajlandó egy szexkapcsolatban érzelmileg lekötni magam. Kedvelem a srácot, nagyon jól érezzük magunkat egymással, és ideális körülmények között kettőnkből nem csak az lenne, ami most van, hanem "rendes" pár, de a körülmények nem ideálisak, ugyanis bár egyikünk sincs párkapcsolatban, ő érzelmileg másfelé van elkötelezve. Én ezt tudomásul vettem és pont.


Szóval a lényeg röviden: ha egy pasi igazán téged és csak téged akarna, akkor tenne érte. Ha nem így van, annak oka van, ami nem biztos, hogy benned keresendő. Élvezd a szexbarátságot, mert nagyon jó dolog, de párkapcsolatra keress valaki mást.

2011. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen döntésképtelen mimóza puhap*cs 30 vagy 30 közeli hapsik a legveszélyesebbek.Nagyon nagyot fogsz koppani és sérülni még ebben a "kapcsolatban".

Szerintem ne várj semmire,ne számíts semmire vele kapcsolatban.


Én a helyedben megmondanám neki a következő együttlétkor,hogy már unod ezt és elkezdesz ismerkedni,randevúzni másokkal,ő pedig ne keressen.

2011. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bár nem biztatóak, megpróbálom azt tenni ami kevésbé lesz rossz nekem :(
2011. dec. 14. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:

ugyan ezeket élem meg én is..én szeretném vele komolyabban..és szeretem is de sosem mondtam neki másfél év alatt mert félek lelépne,megijjedne a dologtol.Pedig tökéletes müködik köztünk minden..bizalom megértés hüség mi nem keresgélünk egymás melett de néha ugy érzem ideje elengednem ..mert ha velem akarna bármit is már megtörtént volna tehát az ideális nö nem én vagyok.

22L

2011. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ÉS van közös program? bemutatott már valakinek az ismerősei közül? én mondtam neki, hogy nekem komoly kell, anno azt mondta, hogy ö nem szeretne komolyat, most hónapokkal utána az volt a válasza, hogy nem akar elvesziteni és most már ö is komolyan szeretné...csak ez igy karácsony elött húzós idöszak... :S
2011. dec. 14. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!